Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A most volt tüntetéseken...

A most volt tüntetéseken tényleg valaki, hát beleürített a jászolba?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy igen

2018. dec. 17. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Én meg azt hallottam, hogy a jászol is a Soros műve.
2018. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Azt kell tudni, hogy a tüntetésekre kimennek a hatalom által fizetett provokátorok is, és ők csinálnak szándékosan durva, megbotránkoztató dolgokat, hogy aztán a tüntetőkről el lehessen mondani a médiában, hogy ilyenek meg olyanok.

Ha történt is ilyen eset, ez tipikusan ilyen provokáció lenne.

2018. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2*Sü ***** válasza:

> Azt kell tudni, hogy a tüntetésekre kimennek a hatalom által fizetett provokátorok is


Én ezzel mindig szkeptikus vagyok. Szerintem a fizetett provokátornak tartott emberek negyede sem az. Mert mindig van pár olyan személyiség, aki kapható egy jó balhéra, főleg ha nem szomjas. Ingyen, önszántukból is, minek akkor fizetni ilyenért. De nyilván száz embert száz ember alapján, ezer embert ezer ember alapján kell megítélni. Ha egy szűk csoport elfogadhatatlan dolgot is tesz, attól a tüntetés nem lesz kevésbé jogos, a tüntetés tárgya nem lesz másabb megítélésű. Jelen aktuális helyzetben a tüntetést kiváltó törvény hatásai nem lesznek másabbak a társadalomra nézve, hogy a kérdésben írt dolog megtörtént-e vagy sem. Hogy aztán ez a hatás jó-e avagy rossz, azt nyilván majd mindenki a saját világképe, értékrendje, politikai nézetei alapján megítéli, amiben ennek a részletkérdésnek nulla jelentősége van, ha objektíven mérlegel az ember.

2018. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!