Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törölték egy LMBTQ...

Miért törölték egy LMBTQ témát feszegető kérdésemet?

Figyelt kérdés

Utálom a homofóbiát és mindenféle előítéletet, szóval egyáltalán nem provokáló vagy pocskondiázó célzattal írtam, pont, hogy egy segítő célzatú munkához szerettem volna információkat gyűjteni személyes elmondás alapján. Akkor miért lett törölve?

Érkezett jó néhány, a célzott csoportot sározó, gyűlölködő válasz, de azok nem az én hatásköröm alá esnek, ráadásul - sajnos - az ilyeneknél durvább kommenteket kint hagyják más hasonló kérdésnél is. Plusz sok LMBTQ tagokat nyíltan ócsároló kérdéseket is kint hagynak.

Úgyhogy.. egyszerűen... nem értem :/



2018. dec. 18. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Érkezett jó néhány, a célzott csoportot sározó, gyűlölködő válasz,"


Sokszor magát a megosztó kérdést törlik, mert könnyebb kezelni a helyzetet a kérdés eltüntetésével, mint visszatérően állandóan moderálni a kommentelőket, amíg aktív a téma az első pár napban.

2018. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokszor a könnyebb megoldást keresik.
2018. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem... :/ Kár, hogy azt büntetik végül is ezzel, aki normálisan közelített, és csak érdeklődni akart.
2018. dec. 19. 03:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kár, hogy azt büntetik"

Ez itt nem az első szempont.

Ez egy magán oldal, elsősorban pénzkereseti céllal.

Ez azt jelenti, hogy minél kevesebb munka a cél. Az, hogy kinek van igaza, és a többi szempont csak utána jön.

2018. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most töröltek itt egy olyan kérdést, ami a tüntetésről szólt. Szerintem semmi különös nem volt benne, csak ugye kényes téma.

...ha így állnak hozzá, akkor nem ártana a szabályzatba beleírni, hogy kényes témákat (és itt felsorolják) tilos felvetni.

Már csak a miheztartás végett is.

2018. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyönyörű mentalitás. Egyébként még jó, hogy az, az oldal szlogenje, hogy "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted." Amiből következik, hogy pont kényes témákból lenne több.
2018. dec. 27. 03:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha neked kényes, azt megkérdezheted.

Ha nekik kényes, azt nem.

2018. dec. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos írtak valamit az okról.

Szerintem, ha a célzott csoporttól akarsz információkat gyűjteni, logikus a célzott csoport helyeihez fordulni, és nem egy általános kérdésekkel foglalkozó oldalon kérdezni. És főleg nem -a saját megfogalmazásod szerint- "feszegető" kérdést.

Ne is haragudj, de már több olyan hasonló témájú kérdést láttam, amit én is töröltem volna, mert igazából propaganda kérdések voltak.

Szerintem érted te, csak értetlenkedsz, hogy nem hagyták fenn az "érzékenyítő" programodat.

Nem láttam még "nyíltan ócsároló kérdéseket" a megjelölt témában.

2019. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!