Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeret e még a barátnőm?

Szeret e még a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdés van láttam de egyikben sem találtam meg azt ami hasonlítana a mi helyzetünkre. 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel..sokat veszekedtünk igaz de utánna mindig kibekültünk szinte rögtön..és tudom azt is hogy o nagyon szeretett engem.. Bármit csinált amivel engem megbántott en szinte rögtön megbocsajtottam neki mert szeretem. kb fel éve minden nap találkoztunk másból sem állt a napom csak abból hogy hazajöttem minden nap pár órára és utána mentem vissza hozza. Az elején o akarta ezt az egészet hogy találkozzunk minden nap en meg mar megszoktam és teljesen ez volt a napi rendem. Aztán az utóbbi időben egyre többet mondta hogy az agyára megyek meg hogy csak rajta logok meg ilyenek..aztán kb 2 hete mondta hogy szakitsunk..aztán azután 4 nappal irt nekem. Találkoztunk egy semleges helyen és ott jo volt minden de aztán valami megint elromlott amikor beszéltünk.. Aztán azután megint nem beszéltünk pár napig és en lattam hogy végig rakosgatja ki hogy o bulizni van meg ilyenek..és most 2 napja lementem hozza és akkor este haza is jöttem és írta nekem hogy o mar más fiút szeret..(mar régebb óta tudtam hogy ok beszélnek meg hogy volt is nála 1-2hete csak elfelejtettem leírni) és akkor azt mondta hogy ot szereti engem mar nem tud meg ilyenek. De aztán most írta nemrég hogy nem akart megbántani meg hogy sajnálja.. Kiváncsi lennék ti mit gondoltok róla
2018. dec. 19. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szeret. Elmúlt a szerelem időszaka, más meg nem kötött össze titeket ezek szerint.
2018. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!