Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy megcsal a...

Tsubaki126 kérdése:

Honnan tudom hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Egyszer mar előfordult hogy rajta kaptam hogy egy lányal beszélget röviden annyi állt a beszélgetésben hogy a barátom megkérdezte a lánytól hogy nem e szeretnék csinálni a csaj debreceni a párom meg pest kornyéki szóval elméletben csak uzenetben akart vele "huncut" dolgokrol beszélni. Mint kiderült többször is elő fordult ilyen hogy beszélgetett vele de törölte az üzeneteket. Azóta csak rosszabb a helyzet állandó gyanakvásban élek és félelemben hogy ezt megint megteszi velem és ezt a tudtára is adom hogy félek ezen okból a féltékenykedésem már elégé eldurvult. Kicsit aggodom mostanában elég sürün törli a böngészési előzményeit ma elment egy céges bulira és ragaszkodott hozza hogy jelentlezekk be az fbm be és jelentkezzek ki az övéből. Ha felhozom azt a temat hogy valakivel beszélget e akkor egyből felkapja a vízet és kiakad. Ezek a jelek aggódalomra adnak okot vagy csak én képzelek túl sokat a dolgok mögé?

#sjdj
2018. dec. 21. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Minden jel arra mutat, hogy önkezeddel teszed tönkre a saját életedet.

Régi bölcsesség 1: Mindegy, hol jön meg az ember étvágya, csak otthon vacsoráljon!

Régi bölcsesség 2: Aki menni akar, az úgyis menni fog.

2018. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a kommunikáció, a bizalom, az őszinteség, a szeretet, a tisztelet és a hűség. Ez nálatok mind megbukott. Jobb sosem lesz, mert mindig benned lesz a félsz, ő meg szarik rád magasról, és a hátad mögött kitudja miket csinál még. Ideje lenne megkímélni magad a további fájdalmaktól és kidobni a pasit.
2018. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szóval akkor szerintetek megcsal engem? vagyis a jelek arra utalnak?
2018. dec. 21. 16:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy felhozod a témát és kiakad, egy "műhiszti", mert nem akar lebukni. Igen, szerintem megcsal.
2018. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kb minden idejeröl tudom hogy mikor mit csinal sose tünik el órák hosszára úgy hogy nem mondja el hogy hol volt csupán gyanakodom most ez hogy kilepett az fbjebol gyanura adott okot de amikor itt vagyok nálla együtt nézzük az fbjét a teleon kódkát is tudom. de egszerüen mar annyira ki vagyok ettől lelkileg hogy megcsal hogy mar sok mindent vagy én képzelek oda vagy nem tudom. nagyon sokszor felhozom a témát beszélgetést beszélgetés hátára halmozunk de nem jutunk sehova de mindig feljön hogy én a fejéhez vágom a hibát amit tett holott tudom hogy nem lenne szabad mert ezzel üldözöm más karjaiba de már szinte ki vagyok ettől és heti szinten elöjön a féltékenységem ő meg egyből begőzől hogy miért hozom fel megint nem igaz hogy sose bizol már meg bennem. de ez hogy csak igy kileppet stb ez zavar.. meg szoktam nezegettni a telefonjat a szamitogepet nem találok nagyon semmi gyanusat azon kivűl hogx törölni kezte az előzményeit. mivel tudnám esetleg tetsztelni hogy tényleg hűtlen e felém?
2018. dec. 21. 17:16
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy nő OKOS és SZERETI a párját, nos az a nő nem akarja tudni! Ne görcsölj és legyél okos!
2018. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben ezt megértem de egyszer megtette vagyis az hogy messengeren beszélgetett vele nem tudom mennyire számít megcsalásnak meg az hogy ilyeneket írt neki de nekem valamilyen szinten annak számít megértem azt is hogx miért mert akkoriban voltak szexualis porblémáink és nagyon sokat veszekedtünk meg egyebek miatt is. De itt van az hiába probálom magambaj súlykolni azt hogy ne ha szereted akkor szerezsd ne törödj a többivel csak szerezsd és ha megcsal akkor elmondhatod hogy mindent megtettél de itt van meg az hogy fáj az egész. és megértem azt is hogy kiakad akar hanyszor felhozom hogy megcsal e mert rohadt sokszor felhozom neki a témát és emiatt akad ki. Mert ha én féltékeny vagyok akkor nekem lehet beszélni mintha a falnak momdanák.
2018. dec. 21. 17:26
 8/14 A kérdező kommentje:
és igen most inkább szeretnék megbizonyosodni hogy csak azért ilyen mert már tényleg túlléptem egy határt vagy valami van.. akkor nem szeretnék vele maradni nem akarok ugy vele lenni barmennyire is szeretem és nem akarok tudomást venno a dolgokról úgy hogy tudom hogy nagy valószínűséggel egy másik lányhoz is úgy ér mint hozzám. Szóval a leírtak alapján ki mire voksol?
2018. dec. 21. 17:29
 9/14 A kérdező kommentje:
kiakadni meg akkor szokott ha látja hogy bajom van és nem mondom el neki meg elege lesz hogy nem mondom el neki és utánna bukik ki belöllem hogy megint féltékenykedek.
2018. dec. 21. 17:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, na és. A féltékenykedésed miatt meg is érdemled hogy megcsaljon. Ha több eszed lenne egy marék lepkénél akkor már rég otthagytad volna, kb akkor amikor rájöttél hogy nem bízhatsz benne mert másokat akar felszedni a hátad mögött még ha virtuálisan is.
2018. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!