Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beakarok jelentk...

Lipp Roland kérdése:

Mit tegyek ha beakarok jelentkezni gta 5-be de az emailem amivel bejelentkeztem elfelejtettem? Próbaltam új fiókot csinálni de úgy nem engedett be? Hol mit keressek, hogy visszatudjak jelentkezni?

Figyelt kérdés

#reménytelenség #hogy jelenkezzek be
2018. dec. 21. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jó az új fiók, mert azon nem lesz rajta a játék, és kétszer nem aktiválhatod. A jelszóemlékeztető nem segít, a supportnak nem tudsz írni mert nem tudod igazolni hogy az a te fiókod - hiszen nem tudod az e-mail címét.


Ha nem írtad fel és nem jut eszedbe, újra meg kell venned és tanulva az esetből minden fontos információt feljegyzel, különben megint így fogsz járni.

2018. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kemény egy hónap kellet. De felkerestem őket emailben és sok adat megadás után megkellett adnom egy emailt és jelszót változtattam és egyből működött. Sose ad fel a reményt főleg ne akkor ha a pénzed fáj.
2019. jan. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!