Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztonságos külföldről rendelt...

Biztonságos külföldről rendelt mobilt vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a Vivo Nex. Csak egy baj van vele: Magyarországon nem kapható. A gearbest hivatalos oldaláról rendelném meg. Most szerintem kifizethető áron van (559$). Ennyiért szerintem megéri. Ugye külföldi a cég és írják is, hogy Mo.-ra hozzák, de nem lehet belőle semmi baj? Pl.: 3 nap után elromlik, stb. Mo.-i szervíz meg tudja csinálni ha véletlenül kellene? Valaki már rendelt ilyesmit? Válaszokat előre is köszönöm!
2018. dec. 24. 20:57
 1/6 A kérdező kommentje:
PayPal-al lenne kifizetve.
2018. dec. 24. 21:42
 2/6 anonim válasza:
Rizikó mindig benne van .Nem romlik az olyan könnyen .Szerintem biztos van olyan szerviz aki megjavítaná .Amúgy nézd meg Aliexpress.com ott is vannak ez is hasonló . vivo nex mobil
2018. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Onnan jobb lenne, ha rendelném? Fix az ár? Abba már benne van a vámkezelés stb. Díja?
2018. dec. 25. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek benne ezek az árak. Még a rendelés ára után 27% áfa, 2,5% vám és 3500 forint eljárási díj vár rád. Ha a rendelés mondjuk 575 dollár (162 ezer forint), akkor még utána fizetned kell összesen 50 ezer forintot a NAV-nak és Postának.
2018. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nagyon sok dolgot rendelek az Aliexpresen és mindig bejelölöm az ingyen szállítást és ami a termék mellet van szín tartozékok kijelölöm és ott a teljes ár ugyan annyit vesz le a bankkártyáról mint ami végösszeget kiír .Ha a szállítás ingyenes abba benne van a vám díj is.
2018. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendeltél már 7 ezer forint fölött? Ez az áfahatár, alatta átmegy a vámon gond nélkül. Nem igaz, hogy benne van a vám az árban, még csak fel sem tudják tüntetni, hiszen az minden országban más mértékben van kiszabva és más feltételhez kötve.
2018. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!