D. Zokni kérdése:

Ez melyik anime?

Figyelt kérdés
Szóval, az animének egy rózsaszín hajú csaj a főszereplője aki titokban énekes és az egyik epizódban a fő gonosz egy fekete hajú nő akinek az állatkája egy krokodil és üldözi a csajt aki aznap este kimonóba öltözött amit az anyjától kapott. Kb 5-6 éves lehettem amikor láttam ezt az epizódot és nagyon kíváncsi vagyok hogy mi is a címe. Ez az Animaxon volt leadva több évaddal.

2018. dec. 25. 16:36
 1/1 anonim válasza:
Ha még emlékszel, hogy hogy is nézhetett ki a rózsaszín hajú lány vagy a fő gonosz akkor néhány kulcsszóval rá tudsz találni. Például "rózsaszín hajú énekesnő" és a képet között keresel olyant ami hasonlit hozzá és talán ott írja a címét. Ha nem akkor ahhoz a képhrz hasonlókat keres hátha valamelyiknél irja a címet. De a biztonság kedvéért keres külön rá arra a címre milyen képeket ad ki arról.
2019. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!