Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
D. Zokni nevű felhasználó kérdése:

Ez melyik anime?

Szóval, az animének egy rózsaszín hajú csaj a főszereplője aki titokban énekes és az egyik epizódban a fő gonosz egy fekete hajú nő akinek az állatkája egy krokodil és üldözi a csajt aki aznap este kimonóba öltözött amit az anyjától kapott. Kb 5-6 éves lehettem amikor láttam ezt az epizódot és nagyon kíváncsi vagyok hogy mi is a címe. Ez az Animaxon volt leadva több évaddal.

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime cím, anime

2018. dec. 25. 16:36  Privát üzenet  

A válasz
Ha még emlékszel, hogy hogy is nézhetett ki a rózsaszín hajú lány vagy a fő gonosz akkor néhány kulcsszóval rá tudsz találni. Például "rózsaszín hajú énekesnő" és a képet között keresel olyant ami hasonlit hozzá és talán ott írja a címét. Ha nem akkor ahhoz a képhrz hasonlókat keres hátha valamelyiknél irja a címet. De a biztonság kedvéért keres külön rá arra a címre milyen képeket ad ki arról.

# 1/1Időpont jan. 21. 21:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
One piece nézők lenne 1 kérdésem?
Lesz Attack on titan 4. évad?
Tudnátok mondani olyan romantikus animéket, ahol inkább a lányok találnának egymásra? :D
Tudnátok írni romantikus animéket? Vagy olyanokat amelyek hasonlítanak ezekhez:
A Fairy Tail 2. részében 03:55-től halható háttérzene címe mi? Olyan ismerős valahonnan.
Melyik az az anime, amelyikben az elején elrabolja egy majom a gyereknek a fényképezőgépét? És valamilyen szemteknikája vagy annak a gyereknek.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!