Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Damaszkolás részleteit le...

Damaszkolás részleteit le tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy kovács.. nem is szeretnék kés kovács lenni. Díszmű jobban tetszik. De mint minden kovács (szerintem) megpróbálja a Damaszkolást. Egy ismerősöm aztmondta nem spóroljam a Boraxot..

Többször megpróbálkoztam vele de soha nem heged teljesen.. :( sokféle hőmérsékleten próbáltam de úgysem.. és nem tudok rájönni mi lehet a gond... kicsik az ütések? Vagy túl nagyok? Az acélok teljesen megtisztítva (csiszolva)

Amikor ütöm össze az anyagokat ugye úgy látszik hogy nem jön szét, mikor elfordítok 90 fokkal óvatosan ütöm de hát akkor is szétnyílik.

Nem úgy próbálom hogy alapbol 10 anyagot próbálok összeütni 2 sima vasdarabal próbáltam.

Vas minősége is számíthat hogy hogyan heged?

Köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 26. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

1. A túl sok por sem jó!

2. Lassan hevülnek a rétegek, azért mennek szét!

3. Pont hegeszd össze őket!

4. Vegyél papírt, ceruzát, kávét és klikkelj ide: https://www.youtube.com/results?search_query=homemade+damasc..

2018. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rengeteg videót láttam már Damaszkolásrol shurap videói közül az összeset! De nem adom fel.. holnap ismét megprobálkozok kevesebb porral. Köszönöm
2018. dec. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!