Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valaki munkamán...

Tele kérdése:

Van olyan hogy valaki munkamániás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18éves fiú vagyok.Szegényebb családból származom.Annyi tervem van az életbe,rengeteg.Mindenhez kell a pénz.Elég régóta csak dolgozom,egész nyarat végigdolgoztam,és annyira úgymond megszoktam,hogy szabadidőmbe itthon nem birok mit csinálni,mindig mennék pénzt keresni.Szerintetek ez normális?Rengetegszer megkaptam már,hogy munkafüggő lettem,mert minden szünetbe mindent végigtolom,és nem érzem jól magam ha van szabadidőm és otthon vagyok.Igazából én csak bizonyitani szeretnék,megcsináltam a jogositványt,vettem egy autót,igaz egy ősrégit,de ez egy álmom volt.Sok korombeli elszórja a pénzt telefonra,számitógépre de én teszem félre és gyüjtögetek.Sokszor nem tudok válaszolni arra,hogy mire gyüjtök,csak úgy teszem félre,mert tudom milyen az ha nincs.Ezért eléggé ki vagyok rekesztve a kortársak közül.Viszont ami nagyon idegesit engem is,hogy nincs barátnőm,nem is volt,sőt még beszélgetni se tudok velük,mert nincs benne tapasztalatom.Ez a munkamánia lehet valami rovására fog menni vagy ez természetes és csak a körülöttem levők ilyenek?


2018. dec. 26. 20:02
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Mit dolgozol?


HHàt... Ha a fagyikostolo csak dolgozni akar, azt megertem...

2018. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Villanyszerelőként dolgozom.
2018. dec. 26. 20:33
 3/3 anonim válasza:
Nem akarod átteni a villanykapcsolót a szobámban? Viccet félre téve... tényleg áttehetnéd :D Na de ne aggódj lesz csajod, tuti, 18 évesen még nem vagy elkésve. Csak ne görcsölj rá, meg arra se, hogy mit gondolnak rólad. Szerintem jó, hogy szorgalmas vagy és biztosítod az életed, egyszer úgyis eljön a nő, aztán családalapítás... "a gyerek meg csak eszi a pénzt".
2019. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!