Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, , ciki" ha nem...

Szerintetek, , ciki" ha nem hasznalok dezodotmrt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem izzadsz, (azaz pár óra után nem leszel büdös sem te, sem a ruhád), akkor nem ciki.

Akkor sem, ha a survivorban szerepelsz úgy, hogy a többiek is büdösödnek.

2018. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
ha nem vagy büdös akk nem
2018. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem vagy az a gyorsan izzadó/büdösödő típusú ember és ebből a szempontból jól bírod az igénybevételt, akkor szerintem egyáltalán nem ciki.
2018. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hozzátartozik a tisztálkodáshoz az izzadásgátlás és a parfümhasználat is.
2018. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem, én se szoktam és nem értem, miért döbbentettem ezzel meg egy ismerősömet anno (úgy, hogy évtizedek múlva is emlékszem). Kifejezetten nem izzadós típus vagyok, kizárólag kemény fizikai igénybevételkor vagy nagy melegben izzadok úgy, hogy észre is veszem, de akkor általában azonnal zuhanyzom egyet. Szerintem ez így jó.
2018. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Nem tartozik hozzá. A tisztálkodással tiszta leszek. Fürdök meg ilyesmi. Illatanyagok magamra pakolása és természetes dolgok gátlása, ez nincs benne (opcionálisan az első igen, vannak illatos tusfürdőim. De vízzel is prímán meg lehet tisztítani a testet).
2018. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!!

😍

2018. dec. 27. 15:20
 8/9 anonim válasza:

Amennyiben sem téged sem a környezeted nem zavarja (hidd el fontos tényező, egy kellemetlen testszagú illető pokollá tudja tenni a kollégák, barátok életét) akkor nem. Erre tényleg figyelj, mert rossz benyomást tehetsz akaratlanul is kellemetlen testszaggal.

Egyébként van akinek tényleg nincs rá szüksége mert nem izzadékony, vagy nincs kellemetlen szaga. Ilyen esetben felesleges! Az izzadás természetes folyamat, mellesleg baromira hasznos mind a testhőmérséklet szabályzása, mint méregtelenítés szempontjából.

Én tini koromban rettentő izzadós voltam, kentem magam mindennel:golyós stift, deo, testpermet és semmi nem segített.

Arról nem is beszélve hogy a legtöbb készítmény szörnyű alapanyagokból készül, a dezodor szükségtelen használatának mellőzésével még jót is teszel a testeddel(és itt nem a személyes higiéniáról beszélek).

Én izzadós vagyok, főleg idegi alapon : vizsgák, stressz, munka szokta nálam előidézni. Nem vagyok 'büdös' inkább csak a ruhán látszott mindig. Egy ideje áttértem a természetes izzadásgátlók használatára és csodákat tett..

2018. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez milyen kérdés..? én se használok, ha a boltba megérzik ha esetleg izzad a hónapjam akkor odaszólok: Add vissz a visszajárót, ne a hónaljamat szagolgasd.

És meg van oldva. Hogy lenne már ciki..

2019. jan. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!