Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
pocok555 nevű felhasználó kérdése:

Van egy lány akibe szerelmes vagyok de nem tudom hogy ő is-e vagy nem. Mi a véleményetek?

az osztálytársaim közül valaki azt mondja lehet hogy van esélyem.Néha úgy tűnik hogy tetszem neki néha mintha viszont egyenesen utálna mit tegyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, tanácstalanság

2018. dec. 26. 20:46  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem kérdezd meg.

# 1/2Időpont 2018. dec. 26. 20:51 Privát üzenet
Csókold meg. Vagy pofán vág, vagy elpirul.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. dec. 26. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kb 3 honapja egy lany bevallota hogy szerelmes belem. De hagytuk csak baratsagnak. Nos en is ugy ereztem vegig hogy szeretem (meg most is) szerintetek ha bevallanam neki mit...
Ti mit tippeltek hogy miket tehet egy férfi hogy a lány újra szerelmes legyen belé?
Mit tegyek? 15 éves lány vagyok és szerelmes vagyok az edzőmbe aki 23 éves. Néha úgy viselkedik mintha ő is érezne valamit irántam, néha pedig nem is érdekli, hogy mi van velem!
Mit tegyek ha szerelmes vagyok? Tetszik egy lány hogy mondjam meg neki? Várom az ötleteket. Bár mi tagadás egy kicsit félénk vagyok ez egy kicsit meg nehezíti a dolgomat. De...
Azt álmodtam, hogy az egyik lány osztálytársam szerelmes belém, ez mit jelenthet?
Van egy lány aki szerelmes belém vagy csak ezzel piszkál. A suliban, nagyobb eseményeken ő is ott van. És rohadtul idegesít. Bűn ronda. Már mondtam hogy hadjon de nem hatott. Mit...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!