Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg? (messenger)

Hogyan oldjam meg? (messenger)

Figyelt kérdés

Ugye most messengeren van az új fajta messenger,és nekem a régi van.Mivel én az új fajtát szeretném használni,ezért frissitenem kéne,csak hogy,nem ajánlja be,se a.play áruháznál se sehol.Hogyan tudnám frissiteni?Letöltöttem olyan alkalmazást,de hát amikor arra rákapcsolok,akkor az megnyitja a play áruházat,és ahogy írtam annál csak az a két opció van,h vagy eltávolitom vagy megnyitom a messengert.És abban is tudnátok segíteni,hogy amikor egyszer tudtam frissiteni,akkor nem a saját messengeremet frisitette wt új verzióvá,hanem azt,(mivel akkor egy másik fiokkal beléptem,hátha azt frissiti és új verziós lessz)<--na ezt viszont frissitette.amikor vissza léptem abba,amelyiket mindig is használtam,az meg nem volt frissitve,ezért letöröltem a messengert és utána újra letöltöttem.Ennél az lenne a kérdésem,h ha valamikor sikerülni fog frissiteni,akkor nem fogja azt a fiokomat frissiteni,amelyikbe pont be vagyok lépve?Azaz inkább csináljam azt,ha majd a play áruházban beajánlja,h frissitsem,akkor előbb lépjek át egy másik fiókba,majd frissitsem,és utána lépjek át,abba a fiókba,amelyiket mindig is használni fogok?Hátha az történik,h haa hagynám az eredetit amit mindig használok,akkor azt nem frissitené.Bocsánat,ha egy kicsit vagy nagyon értelmetlen lett!Remélem,tudtok segiteni!


Válaszokat előre köszönöm!



2018. dec. 27. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái... Mit tud az "új", amit a régi nem?
2018. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másak a színek,meg az jobban tetszik.!Tudom h ez neked nem mondd semmit,meg nem is érdekel,de szeretném tudni,h h tudnám frissiteni,ha nem ajánlja be!
2018. dec. 27. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha. Alig értek valamit de próbálkozok. Ha még most, hónapokkal az UI/HUD frissítés után se adja ki neked a frissítést az nagy valószínűséggel azért van mert iszonyat régi android verziód van aminél nem szenvedtek már lezavarni a frissítést. Amennyiben pedig tudod frissíteni (mert teljesen összezavartál és nem tudom hogy akkor most mit sikerült és mit nem) és akkor sem áll át az újra, akkor zárd be és nyisd meg újra. Nincs olyan hogy az egyik fiókon frissül, másikon nem...alkalmazás frissül nem pedig fiók. Az is lehet hogy olyan régi verziód van meg a messengerből, hogy hiába frissíted, még akkor sem AZT a frissítést telepíted hanem egy szintén régi verziót. Egyelőre azt tudom javasolni hogy várj türelmesen.
2018. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan hogy az egyik fiókon frissül, másikon nem..."



Már hogyne lenne?

2018. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmazást amit frissítesz ahhoz van hozzárendelve a két fiók.Te azt mondod most, hogy ha van 2 facebook fiókom és frissítem a messengert akkor frissítenem kell megint ha átjelentkezek a másik fiókomba? :D Mert ennél nagyobb hülyeséget nem fogok hallani már az évben.
2018. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmazás frissítését a play intézi, kisfiam. A funkciókat engedélyezik szerveroldalon. De egyébként az is teljesen legit, amit te vízionálsz Google fiókok esetén.
2018. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!