Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz az újévi fogadalmatok?

Mi lesz az újévi fogadalmatok?

Figyelt kérdés
Mit fogtok megfogadni a 2019-es évre vonatkozóan?

2018. dec. 28. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszek egy BMX-et, javítok a jegyeim átlagán, szerzek egy barátnőt, és te kérdező??
2018. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Befejezem azt, amit idénre fogadtam meg: lefogyok. Már csak 3 kiló van hátra, bízok benne, hogy az már nem fog gondot okozni nekem, bár lehet, hogy az ünnepek okozta evések még adnak plusz melót. Majd ha újra megmérem magamat, akkor kiderül. :)
2018. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én azt fogadtam meg, hogy visszatérek a sportos életmódomhoz, és lefutok valamikor az év folyamán egy félmaratont!
2018. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kűzdeni fogok a sátán ellen, hogy ne kemènyìtse meg a szìvem!
2018. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb jegyek az egyetemen (leginkább egy db uv-m se legyen, és minden vizsga elsőre meglegyen innentől, nekem már az is jó), meg ledobni kb max 5 kilót. (173/62 kg vagyok most, ugy, hogy lement már 3 kg, és ráadásul az elmúlt hónapban), és a már több, mint 2 éve tartó vegetáriánus életmódomat egy hónapra teljesen vegánra valtoztatni. -megjegyzem, eddig is közel alltam hozza, szóval nem lesz túl nehez, de most arra is törekedni fogok, hogy minél inkabb tisztább, kevesbe feldolgozott élelmiszereket vigyek be, ezáltal is egy kicsit tisztulni. Lepontozni lehet, hogy le fogtok az utóbbi miatt, de én úgy érzem jól magam, ha nem eszem húst, nem kívánom, nem szeretem semmilyen formaban.
2018. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#1 Többet fogok olvasni, kevesebb sorozatot nézek, kevesebbet nyomkodom a telefont, többet pihenek, több szabadtéri programon fogok részt venni! :)
2018. dec. 30. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét kérdező, remélem megvalósul
2018. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm szépen! Viszont kívánok sok sikert a célok megvalósításához és Boldog új évet! 🙂
2018. dec. 31. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!