Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az öcsém...

Miért viselkedik így az öcsém és hogyan tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok az öcsém 10, állandóan idegesítem, tudom hogy ez rossz, de egyszerűen nem bírom ki sokszor hogy ne piszkáljam.. ma elég rossz passzban voltam, elkezdett velem vitatkozni egy játékon aminek dulakodás lett a vége, és nem akartam de úgy löktem meg hogy fejjel a radiátornak esett, és felnyílt a szeme mellett egy 3-4cm rész. Egyből amikor elkezdett vérezni ő kért először bocsánatot, és azóta állandóan próbál a kedvemben járni, meg hülyeségeket kérdez hogy valahogy hozzám szólhasson.. nagyon bánt ez és szarul érzem magam hogy még ő érzi magát hibásnak.. alapból azért mert piszkáltam régen nagyon sokat már önbizalomhiányos.. annyira gyűlölöm magam emiatt és sajnálom.. tudok rajta segíteni, és ha igen hogyan?

2018. dec. 28. 21:03
 1/4 anonim válasza:
GRATULALOK. hogy az istenbe lehet valaki ilyen? fel toled rohadtul remelem leesett. az lenne a dolgod, hogy beszelgetsz vele meg jatszol vele hogy tudja, hogy barmikor szamithat rad. a testvere vagy. 16evesen azert mar lehetne annyi esze az embernek, hogy tudja, hogy mit miert csinal, plane a testverevel. nekem is van testverem es amiota elunk segitjuk egymast, mindig egymassal beszeltuk meg a dolgokat, falaztunk egymasnak ha bulizni mentunk stb stb. ha te ezekbol az igazi jo dolgokbol ki akarsz maradni akkor csak folytasd tovabb, csunya vege lesz. es ne sajnalkozz meg ide irj, hanem menj es kerj bocsanatot es erd el, hogy be feljen toled a SAJAT TESTVERED...
2018. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogyan tudom elérni hogy ne féljen? Szoktam vele játszani, ha soha többet nem piszkálom akkor minden helyreáll? Vagy ez annál komolyabb..?
2018. dec. 29. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj tőle bocsánatot és vegyél neki valami apróságot, meg öleld meg.
2018. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem egyik naprol a masikra fog elmulni a felelme. sok ido kell ehhez. piszkalhatod de ugy ahogy egy testver piszkal egy masikat azaz ugy, hogy o is nevessen rajta. pl. csikizd meg, viccelodj vele DE NE RAJTA.
2018. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!