Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről írjak? Valaki aki a...

Miről írjak? Valaki aki a témában van, tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek írni, és régen már írtam is pár ilyen romantikus rövid sztorit, amit mondjuk utána el is égettem, mert elég hülyeségnek találtam utólag. Szeretnék írni valami komolyabbat, de valahogy nem jön az ihlet. Lenne egy sztori, de az is inkább egy fan-fiction. Valaki aki a témában van, tudna tanácsot adni?

2018. dec. 30. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a tanácsom, hogy ne írj, amíg nincs saját ötleted. Egy rakás idegen a neten aligha fog neked ihletet adni.
2018. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írd meg azt a fanfictiont. A saját ötlet mindig a legjobb.
2018. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először fanficeket írj, egy csomó író így kezdte a Merengőn, aztán most meg sikeres írók pl. Róbert Katalin
2018. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Olvass sokat, nézz filmeket minden témában, keresgélj a neten, hátha kapsz valami ihletet. Én is írok és nekem is így sikerült megalapoznom a könyvem témáját.
2018. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi azt nem dönthetjük el, hogy miről kell írnod. Az csak rajtad múlik. Az ötletek gyűjtése pedig csak rajtad áll, elvégre bárhonnan jöhet az ihlet. Próbálj nyitott szemmel járni a nagyvilágban, előbb-utóbb jönni fog az ihlet és össze fog állni benned, hogy mit is kellene írnod.
2018. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gondolkodj el rajta, hogy miket szeretsz, vagy hogy perpillanat mi érdekel, és próbálj meg abból ihletet meríteni. Ha ez nincs meg nézegess képeket, olvass, vagy bármi olyan amiről úgy gondolod, hogy segít ráhangolódni az írásra.
2019. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2019. jan. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!