Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Vivusz Vivcsu nevű felhasználó kérdése:

Kuroshitsuji mangának a 25 vagy 26. kötetének a 124. fejezetét el lehet valahol olvasni magyarul?

Sikerült az első 25 kötetet és a 123. fejezetig elolvasnom magyarul, de a többit nem találom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Kuroshitsuji, manga

2019. jan. 1. 17:00  Privát üzenet  

A válasz
GyBlanka54 nevű felhasználó válasza:

Engem is érdekelne, hogy hol találhatom meg a folytatást, de én sem találom, hogy ha megtalálom angolul akkor megpróbálhatom lefordítani neked, de nem vagyok benne biztos, hogy az a forditás lesz maga a tökély, hisz nem vagyok én Sebby, de talán a lényeget átadja, nagyjábol...

# 1/1Időpont 2019. márc. 2. 10:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valahol el lehet olvasni magyarul a Kuroshitsuji/Black Blutter mangát?
Jók és rosszak iskolája könyvnk az első fejezetét hol tudnám megvenni Budapesten?
(Kuroshitsuji) Anime! Alois Trancy, hogy értette, hogy "az enyém leszel"?
Van ilyen? (hennafestés)
Valaki le spoilerezné nekem a Black Butler utolsó 10 fejezetét?
Melyik részben mondja ezt Grell a Black Butlerben? "Red is the colour of passion, and I am flaming! "

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!