Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sinsay termékekről vélemény?...

Sinsay termékekről vélemény? Többi lent

Figyelt kérdés

Rendelt már valaki a Sinsay oldalról, és elégedett volt a rendelésével?

A minap rendeltem egy pénztárcát de félek, túl pici lesz, vagy hiányosságokkal fog rendelkezni (pl. kártyatartó)



2019. jan. 3. 14:59
 1/1 anonim válasza:
48%
Én rendeltem és pénztárcám is van onnan 2 is ! Én szeretem így tiniként nagyon jó üzlet mivel nem drága és a zsebpénzem is elég sok ruhára pl onnan van 2 sulitáskám nagyon jók amit idén vettem az pl kicsit elszakadt belül de 10k forintért szerintem ez nem gond ... és a nadrágaikkal nincs gond mivel nekem olyan 3 hónapig elég jók aztán meg elszakadnak a kopás miatt de szerintem ez egy olyan dolog amit én pl 2 honaponta veszek kb4 darabot nehogy anélkül maradjak 😂. Na de tegnap érkezett 4 nadrágom azok is jók ...akkor van börkabátom onnan amit imádok ,van még pulcsim is meg rengeteg chokert vettem onnan ,a rövidúju poloim is onnan vannak és egyberuhám meg cipőim !!! Imádom a cipőket és hat ebben az árban nagyon sok cipőt tudok venni rengeteg bokacsizmám van onnan ...az egyik kb 1 hét után elszakadt amit nem értettem de utána vettem mást 15/L
2019. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!