Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Lovas Henire gondolók.Nekem nagyon nem szimpatikus amit csinál,de én azt láttom hogy a kommentszekciojában az emberek Istenítik őt(persze ez is 9-12 korosztály).Azt hiszem 1-2 negatív kommentet láttam.Szerintem egy nagyon elkényeztettet lány.Nektek mi a véleményetek róla?

2019. jan. 4. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Inkább legyen kérés. Tegye fel a kezét, akinek semmi hitele nincs,
2019. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Amit látsz az szimpla manipuláció. Egyszerűen törlik a negatív kommenteket, elrejtik a nem tetsző válaszokat. A like/dislike arányból azért látni kellene, hogy van ott nemtetszés, csak nem szólalhatnak meg.


A Youtube jövőjét a mai 9-12 évesek adják, így természetes hogy istenítik azt, aki közülük való.


Vélemény: nem nézem, nem ismerem, így nem is érdekel ki ez és mit csinál. Ez az egyetlen értelmes módszer, ne vegyél tudomást róla ha neked antipatikus, zavar, idegesít.

2019. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak pont ez az,hogy nem törli ki a negatív véleményt,hanem(ezt egyik barátnőm mondta el nekem) ki teszi Insta storyba hogy a gyermeteg kis lelkét megbántották,és persze oda kommentek valami marhaságot.
2019. jan. 4. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs hitelem
2020. okt. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!