Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a google chrome-ból nézek...

Ha a google chrome-ból nézek meg valakit az instagramon, nem vagyok bejelentkezve a Facebookba, nincs instám. Az nyilvános a profilja. Láthatja valami úton módon, hogy valaki többször megnézte a profilját, ki tudja deríteni, hogy én voltam?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben mit jelent az, hogy rózsaszín körben van a profilképe, de új képet nem látok nála? Megjelölhették egy fotón, de azt ugye mivel nem követem nem láthatom? A story-jához be kellene jelentkeznem, ezekre rá sem megyek. Miért rezegnek, villognak a fotók, ha rámegyek? És a sorozat fotóknál nem mindig tudok tovább menni pedig van még nyíl. Köszönöm a segítséget.

2019. jan. 5. 11:25
 1/7 Thispain ***** válasza:
Esetleg akkor, ha valahogy kihalássza az IP címedet. Egyébként, ha nem akarod, hogy kiderüljön, hogy nézed a profilját, akkor csinálhatsz egy álprofilt is.
2019. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiók látogatóit egy oldal sem jeleníti meg. Ez egy nyilvános profil, amit te saját fiók nélkül látogatsz meg - nem is tudna mi alapján beazonosítani téged a rendszer, de eleve nem is csinálja. Kicsit paranoid kérdés, ha egyszer valakinek publikus a fiókja akkor annak tartalmát szabadon megnézheti bárki - ez a feltöltő szándéka is -, anélkül hogy felelősségre kellene vonni meg bujkálni.
2019. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kihalássza az IP címem? Hogyan? Nem vagyok jártas ezekben a dolgokban.
2019. jan. 6. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja kihalászni senki, az egy nagyon elvont példa. Az oldalak nem teszik közzé senkinek semmilyen módon az IP-címeket, mivel az személyes adat.
2019. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha bejelentkeztem az instámba, és valakit akinek nyilvános a fiókja és megnézem a képeit , amiken megjelölték, látja, hogy én megnéztem?
2019. febr. 28. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert a látogatókat egy közösségi oldal sem mutatja van. Van talán 1 kivétel, az a "napom" vagy valami 24 órára kitehető poszt, ott talán mutatja a nézőket, de a sima posztokat nem.
2019. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nyilvános fiók esetén, amit nem követek és hónapokkal ezelőtti történetét nézem meg, akkor is látja az illető, hogy megnéztem a történetét Instán?

2019. márc. 14. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!