Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik az emo stílus külső és...

Mik az emo stílus külső és belső jellemzői?

Figyelt kérdés
Milyen érzés emonak lenni? Ha válaszolsz kérlek írd le, hogy te emo vagy e, vagy sem.

2019. jan. 6. 21:20
 1/5 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
81%

Külsőleg egyszerű felismerni őket.

Ha beütöd a keresőbe rengeteg képet fogsz találni róluk, a szemükbe van fésülve a hajuk, és hátul feltupírozzák, szeretik a feketét, de lányokon szoktak lenni kicsit színesebb ruhadarabok is.


Belsőleg, hát.. elég érzékenyek, fáj nekik valami, nagyon, és szeretnék, ha valaki végre észrevenné őket.


Nem vagyok emo, de régen elég közel állt hozzám ez a stílus.


Picit furán fogalmaztad meg a kérdést, hogy 'milyen érzés emonak lenni?', mintha egy külön emberfaj lenne :D ugyanúgy emberek, csak képviselnek egy stílust, mint a rockerek, vagy a hippik, csak csúnyán fogalmazva elég 'lelkiszemetesek' több okból is kifolyólag, de nem jó maga ez az érzés. Mintha rengeteg negatív érzelem kavarogna az emberben, legalábbis én így éltem meg azt a korszakomat.

2019. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Egyik szemük sír, a másik haj.
2019. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Az emon belül is sok stílus van, van amelyik tok fekete, a pasik is kihuzzak a szemüket szemceruzaval, esetleg feketére festik a kormuket. Van amelyik még tok színes, ez altalaban a lányoknak színes haj, szivarvanyszinu cuccok, a pasiknal is előfordul a színes haj. Általában tupirozzak a hajukat. Belülről meg depisek, szomorúak, bántja őket valami. Én nem vagyok emo, de régen bejott ez a stílus és az emo zenék.
2019. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sensei Péter válasza:
73%

Elöször is emos vagyok már 4 éve.

Másodszor külsöleg az emosoknak a szemükbr van fésülve a hajuk. Általába feketébe járnak és a hajuk is fekete,de vannak kivételek,például nekem sötét barna a hajam és hangulattól függ hogy milyen szinű ruhát veszek fel. De a szükebb nadrág meg a torna cipő az mindig rajtam van. Ez egy életérzés,elég érzékenyek az emosok. Kedvesek az emberekkel de velük nem mindig kedvesek az emberek. Vannak emosok akik vágják magukat és depresziosok de azokat pozereknek szokták hivni mert az emosok nem vágják magukat. Bajuk van a világgal és az emberekkel de a jellemző rájuk a lázadás. Remélem segitehtem :)

2019. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Emo vagyok, kb. fél éve. Legtöbbször fekete és pink dolgokat szoktam viselni, a hajamat a szemembe fésülve hordom. A legtöbb emo feketére festi, de én meghagytam sötétbarnára.

Az emok érzékenyek, kedvesek az emberekkel, és korántsem minden emo vagdossa magát. Az emo egyes irányzatai miatt gondolják azt az emberek, hogy minden emo öncsonkításába menekül. Ha többet szeretnél megtudni róluk, itt van egy oldal, ahol egész jól összefoglalják, amit erről a szubkultúráról tudni kell:

[link]

2021. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!