Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Viszkok...

Mi a véleményetek Viszkok Fruzsi videósról?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán szimpatikus,hogy miért azt inkább most nem fejtem ki.Viszont a kommentszekciójában csak úgy Istenítik őt.Meg amúgy azt sem értem,hogy miért ennyire híres,semmi érdekes vagy egyedi nincs benne,csak egy simma lifestyle(azt hiszem így irják) videós amiből van vagy még ezer a magyar YT-on.Nem értem hogy miért lett ilyen népszerű. Mielőtt jönnének azok a kommentek hogy:"Hogyha nem tetszik ne nézd" annak üzeném hogy én most tényleg kíváncsi vagyok hogy miért ilyen híres,mert ma megnéztem a TOP 100 ismert videóst és megláttam a névét,gondoltam megnézem és nem értem hogy miért szeretik ennyien. Meg amúgy nem szeretném sokáig húzni de,szerintem egy elég beképzelt ember...De ez csak az én véleményem,másnak is élhet más!😁

2019. jan. 7. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer néztem tőle egy videót, ami érdekelt. Egy azt hiszem aliexpresses rucit mutatott amit vagy 4-5 féle módon lehetettt "felenni/hordani". Ezen belelkesülve feliratkoztam rá, hátha lesz még több. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy a videói zöme engem totál hidegen hagy témailag. Nem iratkoztam le róla, hátha lesz még egyszer valami érdekes dolog tőle, de az elmúlt hetekben feltöltött, nem is tudom, valami házáról volt szó a videójában, a berendezéseiről talán(??? ) A fene tudja, mindenesetre ezután végleg feladtam, hogy oylat osztana meg ami engem is érdekel és le iratkoztam róla.


Egyébként először kedves lánynak tűnt, meg kitudjal ehet az is, de nekem valahogy túl "tökéletes" túl "aranyos", ahoz hogy igazi legyen. Lényeg a lényeg bár elsőnek szimpi volt, de huzamosabb ideig nézve inkább átbillent a másik oldalra. Nem utálom vagy ilyenek, csak nem érdekel.

Tény hogy annyira a vlogokért sem vagyok oda szóval lehet nem éppen releváns a témában a véleményem. :D

2019. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy szürke, mindenféle egyedi vonást mellőző videós. A sikere oka, az hogy az elsők közt volt a "beauty" videósok közt. 5 évvel ezelőtt én is mondtam, hogy kikéne találni tartalmat a kislányoknak, mert nem igazán van ilyen, és ez kész aranybánya lenne. :D
2019. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
70%

1.: Jó nő. Ismerek pasikat is akik nézik, és nem gyerekeket, hanem 25-30-35 éveseket!

2.: Időben kezdte és időben keresett szponzorokat.

3.: Igen, lop a nagy, külföldiektől, de jó érzékkel.

4.: Beképzelt-e? Nem, realista. Elért valamit a nulláról.

2019. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!