Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hónapok óta, bosszant, hogy a...

Hónapok óta, bosszant, hogy a facebookon amikor kijelentkezem mutatja a levélszámot a fényképem fölött jobb oldalt. De miért jelez olyasmit ami nem valóság? Hogyan szüntethetem meg ezt az időrabló mozzanatot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 22:40
 1/3 grafno ***** válasza:
Törlöd magad..
2019. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy "visszacsalogató" effekt. Nálam is jelen van. Én használok fb appot, hanem webes felületről jelentkezem be/ki. Az értesítéseket is megnézem mindig, ennek ellenére mikor kijelentkezem, akkor odaírja a fotóm mellé, hogy x értesítés van még.
2019. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lettem előbbre, nem vígasztal, hogy nem vagyok egyedül evvel a gonddal.Közösen kellene fellépnünk, a megszüntetésére. Köszönöm a cinikus választ is és az együttérző választ is!
2019. jan. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!