Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én egy 19 éves srác vagyok,...

TrEx1999 kérdése:

Én egy 19 éves srác vagyok, és tudom, hogy ez nagyon furcsa és szokatlan dolog lehet, de én minden ujjamon hordok gyűrűt. Ez lehet probléma, vagy normális?

Figyelt kérdés
Segítsegetek. Hozzám nőttek de még néhol szégyellem egy kicsit. Vagy nem kell? Vehetem természetesnek?

2019. jan. 8. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik? Ha igen, akkor hol a gond?
2019. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy férnek a lábaid a cipőbe?
2019. jan. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valakitől kaptam egy privátot, amiben kéri, fejtsem ki, mit értek az alatt, hogy: "Hogy fér bele a lábad a cipőbe?"


Nos, a kedves Kérdező azt állította, hogy minden ujján visel gyűrűt. Mifelénk az embereknek 20 ujja van. Hogy a kérdező a kezén lévő ujjakra felhuzigálja a gyűrűit, azt el tudom képzelni. Azt is el tudom hinni, hogy a sok ékszer nem akadályozza a mindennapi életben. De hogy a lábfeje, a zoknija, és a tíz lábujjára felhúzott gyűrűk sokasága hogy férnek el egymás mellet a cipője belsejében, ez elgondolkoztatott. Van valami különleges lábbeli erre a célra?

2019. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es és 3-as: szerintem csak a kézujjakra gondolt. :D


Amúgy kedves kérdező, szerintem nem kell szégyellned. Lehet, hogy első látásra én is furcsának találnám, de nincs ebben semmi rossz. Én jónak tartom, ha egy fiatal srác/férfi gyűrűt/gyűrűket visel. Biztosan jól állnak neked. Szívesen megnézném, hogy néznek ki.

2019. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!