Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek baj ha 16 évesen...

Szerintettek baj ha 16 évesen cigizek? Ciki?

Figyelt kérdés
A mi elött irjátok hogy divatból cigizel,nem, mert még sose cigiztem senki elött.Csak szerettem csinálni.csak érdekel.válaszokat köszi!

2019. jan. 10. 17:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sőt még én utálom nézni a suli elött hogy cigivel jamperkodnak,és menőnek hiszik magukat.
2019. jan. 10. 17:42
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ciki.
2019. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem érdekel, nem zavar ki cigizik és ki nem.

18l

2019. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

A cigi az bűn.

Ès senkinek sem jò az ha dohányzik.

2019. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Elég baj hogy már 16 évesen cigizel. Szerintem bróbáld meg letenni. Nem jó az egészségednek sem meg a mai dohányárak mellett a pénztárcádnak sem.
2019. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából 20napig el vagyok egy dobozzal,nem bánja a pénztárcám.De azért elgondolkodok
2019. jan. 10. 17:56
 7/14 anonim ***** válasza:

az összes csöves cigizik.

szerinted ciki úgy viselkedni, mint egy csöves?

2019. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most mèg elvagy vele 20 napig. De ha folytatod akkor 2 év múlva?
2019. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Ma már ciki. Arról nem is beszélve, hogy büdös cigiszagú vagy, és a szád is büdös a cigitől.A fogaid idővel besárgulnak, hiába mosod mindig. A nikotin besárgítja. Ahogy az ujjaid is besárgulnak majd.

Azt meg ne mond, hogy te nem vagy büdös a cigitől, mert az vagy. Csak nem érzed. Tudom, dohányoztam, és sosem éreztem magamon. Amióta nem dohányzom azóta érzem , hogy valaki rágyújtott, és milyen cigiszaga van. Kiábrándító-A betegségekről nem is beszéltem. A tüdőd 10 év dohányzás után fekete lesz..Én azért hagytam abba, mert asztmás lettem. Láttam én a kórházban olyan 50 éves férfit aki már csak oxigénpalackkal tud levegőt venni.Azt tologatta magával. A tüdejének annyi.

2019. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Dohányos ember vagyok. A mai napra már igen is ciki, ha valaki dohányzik, mert ezt érzem a környezetem visszajelzéseiből. Rengeteg helyen TILOS a dohányzás. Úgy érzem sokszor, hogy egy megkülönböztető bélyeget hordok magamon azért, mert dohányzok. Ez egy kisebbik baj. A nagyobbik baj az, hogy tisztában vagyok azzal, hogy a szervezetemnek mennyit ártok, de mégsem tudom abbahagyni. Tehát, a kérdésedre válaszolva a következőket írom Neked:

Úgy kezdődik a dolog, hogy nem divatból cigizek.

Folytatódik azzal, hogy 20 szállal elvagyok 20 napig. Ez nagyon időleges, mert jön majd, hogy 20 szállal már nem vagyok el 20 napig, csak 15 napig, majd csak 10 napig, majd már csak 3 napig, végül eljutunk odáig, hogy 20 szál cigaretta csak 1 napig elég.

Az emberi szervezetre a nikotin olyan hatással van, mint a drog, sőt, megkockáztatom, hogy bizonyos szempontból nagyobb erővel hat, és "lejönni" a szerről iszonyú nehéz, igazi akaratot próbáló feladat elé állítja az embert.

Nagyon szépen kérlek, most hagyd abba, ne vidd tovább, ne merülj bele. És nem azért, mert ciki, nem azért mert divat, nem azért mert szereted. Egyszerűen most még nem késő! Ne tedd ki egész lényedet egy, az akaratodat, a tudatodat befolyásoló és meghatározó külső tényező hatásának! Kérlek, ne gyújts rá többet! Légyszi, légyszi, légyszi!!!!!!

2019. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!