Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehetne az arcom szebb?

Mitől lehetne az arcom szebb?

Figyelt kérdés

Néhány lánynak annyira szép arca van nekem meg ronda

Sokan azt mondják csúnya vagyok

Mit tehetnék?

Nincs önbizalmam

Csalad ismerosok mind azt mondjal szep vagyok...de megis csunyanak latom magam

Baratnoim sokkal szebbek

Valaki adjon tamacsot mit csinalhatnek az arcommal..

Elore is koszonom:))



2019. jan. 11. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Vegyetek eszree:((
2019. jan. 11. 17:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen igy a kérdésed. Kép kellene az arcodról.
2019. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel nincs önbizalmad, EZÉRT látod magad csúnyábbnak.

Ha ismerőseid szerint szép vagy, talán el kéne ezt fogadnod, mert amíg erre képtelen vagy, semmi nem fog változni.

Írod:

"A barátnőim sokkal szebbek."

Mitől? A kisugárzásuktól? A magabiztosságuktól? Az öltözködésüktől? Vagy csak te gondolod így?


"Sokan mondják, csúnya vagyok."

Lehet, hogy nem veled, hanem velük van a baj? Erre nem gondoltál? A szépség egy eléggé relatív fogalom. Nem beszélve a mulandóságáról. Ha a belső értékeid szebbek - kedves vagy, segítőkész, önzetlen, - ne foglalkozz a külsőddel. Inkább igyekezz úgy élni, felszabadultan, hogy a belső jó tulajdonságaid érvényesülhessenek, és egyszer csak széppé válsz. Ne állandóan ez kössön le, hogy nem vagy szép, és a többi negatív gondolat.


Most biztos azt gondolod: össze-vissza beszélek.

DE van egy szuper film, ami pont ezzel a témával foglakozik.

A címe: I Feel Pretty - Túl szexi lány

Vígjáték, de tanulságos. :)


[link]

2019. jan. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsi smink szerintem feldobhatná az arcodat; és megtámogathatná kívülről az önbizalmadat. Mert én valószínűsítem, hogy nem sminkelsz. Ha meg kialvatlan vagy, és folyton karikás a szemed, meg nyúzott a bőröd, akkor aludj többet, feküdj le korábban. Én 12.-ben már megelégeltem, hogy mindig tök fáradt vagyok, meg tök karikás a szemem, úgyhogy először 20.00-kor feküdtem le egy idő után; utána pedig 19.00-kor. Egyébként nagyon nehéz volt alapból magamat olyan korán ágyba kényszeríteni, és így nem 22.00-ig gépeztem, és így csak egy vagy fél órám volt magamra egész nap, ha iskolában voltam. És a 19.00 órás lefekvéshez meg 18.00-kor beköltöztem már a fürdőszobába. Egyébként tök jó volt, mert mindig kipihent voltam, meg egy órára volt a suli, akkor már úgy is voltam vele, hogy bek@phatja a suli, megyek az utolsó hévvel; amivel vagy éppenhogy beérek, vagy kések 4-5 percet. És akkor úgy azzal jártam.
2019. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!