Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell Vateráról rendelni?

Hogy kell Vateráról rendelni?

Figyelt kérdés

Rendeltem Vateráról egy terméket, amelyhez ez volt írva: "Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással"

Rákattintottam hogy "fix áron megveszem", ugyanis mindenképpen kellett, és nem akartam licitálni. Most hogyan tovább? Hogy kell felvenni a kapcsolatot az eladóval, hogy kell utalni, hogy kell folytatni a vásárlást?


2019. jan. 12. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről kapsz értesítést, ill írhatsz az eladónak is.
2019. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ha utálok, 2500 forintot kell utalni vagy 2000-et?

A termék ára 2000 forint, de rájön a szállítási költség. Azt nekem kell elutalni?

2019. jan. 12. 15:32
 3/4 belapus ***** válasza:
100%
Az eladó meg fogja neked adni azt a számlaszámot, amelyre elutalod a termék árának és a postaköltségnek az együttes összegét.Miután értesítést kap a bankjától, elpostázza a terméket.
2019. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször is, belépsz arra az e-mail címedre, amit regisztrációnál megadtál a Vaterának. Azóta kaptál tőlük levelet, amiben szerepel az eladó e-mailcíme. Írsz az illetőnek, hogy megvetted ezt a terméket, amit elsőbbségi ajánlott levélben stb. kérsz, és írja meg neked, hogy milyen számlaszámra mennyit utalj. A "mennyi"-re is rá kell kérdezni, mert némelyik eladó, aki sok dolgot tesz fel, nem mindig pontosan adja meg (saját tapasztalat), és lehet, hogy ezt a dolgot nem is lehet levélben küldeni.

Természetesen, az sincs kizárva, hogy az eladó azóta már írt is neked, akkor neked már nem kell mást tenni, mint utalni a kért összeget, és megadni a postázási címet.

2019. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!