Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Shawn Mendes...

Szerintetek Shawn Mendes válaszol ha írok neki?

Figyelt kérdés
Hatalmas nagy rajongója vagyok!! Egyszerüen imádom a hangját és a személységét!!

2019. jan. 12. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia ugyanez a helyzet bár én talán kicsit többet érzek. Annyi biztos, hogy írtam neki a szülinapján instagramon egy üzenetet és nem nézte meg. Szerintem egyébként folyamatosan nézegeti az üzeneteket de nem tud mindre válaszolni annyit kap. Én szerintem már arra az üzenetre nem fogok választ kapni, majd max megpróbálom jövőre is. AZ azonban biztos, hogy mikor elküldtem, nagyon reménykedtem, közel éreztem magam hozzá és ugyanakkor nagyon ideges voltam, hogy válaszol e ha igen mit, ha nem, miért és hogy kikerülhet e a netre. Ha gondolod próbáld meg, talán ugyanaz lesz, mint velem, talán nem. De kérlek, ne zavard nagyon. Minden jót!

16l

2019. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%
Sziasztook Mendes army társaim😊én is egyszerűen élek-halok Shawniért😍❤de az esély hogy visszaír az egyenlő a nullával sajnos :(( én nem írtam neki, viszont storyba kiraktam és persze nem nézte meg. Közel 40 millióan követik,ezeknek a követőknek a 99,5 %a rajongók a többi esetleges más sztárok,bulvárok stb... annyi biztos hogy nagyon szeret minket😉 és ne búsuljatok, azért mégiscsak Shawn Mendes-ről beszélünk akinek ráadásul teltházas koncertjei vannak 😘💙 13/L
2019. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Shawn nem szokott reagálni privát üzenetekre:(
2019. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az h nem reagál nem jelenti azt h nincs rá esély. Csak hinni kell. Én hiszek és rengeteget segít nekem. Bizzatok magatokban shawnbban és nem fogtok csalódni.
2019. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi minden mendesarmy tagnak aki válaszolt😘😘
2019. febr. 24. 14:58
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nen akarok kedvrontó lenni, de visszaírni biztos, hogy nem fog. Még megnézni sem. Nincs ilyenekre idejük, és lehet, hogy nem arra kíváncsiak, ahogy a tini lányok fangörcsölnek és állítják, hogy szerelmesek belé, de nem is ismerik. Álmodozni persze szép dolog és lehet is, de Shawn soha nem fog észrevenni.
2019. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Igen szép dolog és kell is álmodozni. De ha úgy van meiva találkozhat vele és egymásba szerehetunk és megismerhetjuk egymást igazan úgy ahogy egy. Le is elhetjuk az életünket együtt hazasokkent.
2019. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez kimaradt valahonnan középről na. Volt egy videó róla ey fiction h egy nap majd felesége lesz még yerekeo és nem fog zenélni. De miért ne lehetnek én az a nő?
2019. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak mondom. Hinni kell.!.
2019. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nem nagyon szokott visszairni fanoknak foleg ha olyasmit irsz hogy uuuuu hatalmas rajongod vagyok es imadlak mert erre egyszeruen nem lehet es napinta tizezer ilyet kap. Twitteren szokott neha reagalni a fanokra ha tweetelnek valamit es megjelolik, instan csak egyszer ketszer volt hogy valaszolt de csak kerdesekre pl hogy tervez-e bejelenteni pl europaban turnet vagy ilyesmik
2019. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!