Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti tudtok/hallottatok olyan...

Ti tudtok/hallottatok olyan esetekről, ahol egy fiatal lány beleszeretett egy nála 20 évvel idősebb férfiba? Vagy ilyen kapcsolatokról hallottatok? Mi lett a vége? Tudnátok mesélni ilyeneket?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Köztünk 13 év van és fel sem tűnik nekünk és a környezetünknek sem. Passzolunk egymáshoz. Imádjuk egymást.


21/n , 34/F

2019. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, hallottam ilyen esetről. Szüleim közötti korkülönbség 19 év volt. Édesanyám 20 éves volt, amikor megismerte és megszerette édesapámat, aki akkor 39 éves volt. Kapcsolatukból ketten születtünk. Mindvégig a legnagyobb szeretetben és egymás iránti megbecsülésben éltek és neveltek fel bennünket. A tényekből adódóan édesapámat már sajnos elvesztettük, mindannyiunk számára nagy veszteségként megélve. Édesanyám még mindig fiatal, szép, de soha nem jutott eszébe - saját elmondása szerint - hogy valaha még más férfihoz kösse életét. Az én és testvérem, valamint a gyermekeink legnagyobb örömére egy igazi tevékeny, segítő édesanya és nagymama. A korkülönbségnek semmi köze ahhoz, hogy két ember, akik egymáshoz teljes mértékben igazodnak, "passzolnak" mennyire szép életet tudnak élni egymás mellett.
2019. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen. Igazából nekünk most 3 éve tart ez a viszony. Azért nem mondom, hogy kapcsolat , mert már nem vagyunk együtt , de amolyan se veled se nélküled kapcsolat van . 🙂 Ha leszűkítem a válaszomat, akkor igen, van ilyen eset és nem minden esetben sül el negatív hatasként. 😀 szerintem nem ciki , és úgy tartom, hogy a kor az csak egy szám - elég sok minden múlik a személyiségen.
2019. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Köztünk 16 év van.

3 évig viszonyunk volt, időközben menthetetlenül egymásba habarodtunk. Nehéz időszak volt. Pici város, mindenki ismer mindenkit, a 16 év korkül. meg ugye nem kevés és nem is túl elfogadott a társadalomban. De végül győzött a szerelem, 3 éve alkotunk egy párt. A család az elején nehezen fogadta-mindkét részről-, de látták, hogy telejesen "normális" kapcsolat, jóban lettünk egymás családjával. Kívülállóktól még mindig hallok egy-két csúnya megjegyzést.

2019. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

két olyan kapcsolatom is volt, ahol a lány 26 évvel volt fiatalabb.

Igaz, az egyik csak fél évig tartott.

Sokat tudnék mesélni, de a lényeg, hogy nem a kor számít, hanem hogy mennyire passzoltok össze.

2021. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amikor összejöttünk 23 voltam a pasi meg 48. Soha nem volt előtte dolgom idősebb pasival, nem is tudtam elképzelni korábban. Mégis egymásba szerettünk.
2021. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!