Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy film ötletem! :D (mit...

Krisz04221 kérdése:

Van egy film ötletem! :D (mit tegyek? Hol tudnám tovább küldeni? )

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszönöm!

#film #egyéni ötletek
2019. jan. 13. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, meg oszthatod velem, ha gondolod?
2019. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, ma már ez rém egyszerű!Ha nincs pénzed, én megcsinálnám okostelefonnal, és feltenném a Youtube-ra, Vimeo-ra. Ha rákattannak, mert ütős az ötlet, akkor a nézettségből rögtön lesz valamennyi pénzed...amiből jobban meg tudod csinálni...


Amit megcsináltál, és LEVÉDETTÉL, annak a szerzői jogainak TE vagy a tulaj(donos)a, azt már JOBBAN, jobb minőségben csak a te engedélyeddel, kifejezett hozzájárulásoddal és beleegyezéseddel csinálhatja meg remake-ben onnantól bárki. (Azért pedig illik fizetni, ha nem teszi és lebukik - magyarul rájössz - és a dolog bizonyítható, akkor nem keveset KÖTELES az illető NEKED fizeni jóvátétel/kártérítés, stb. címeken.)

2019. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Sokmindenkinek van ötlete, nem csak neked. Kereshetnék helyetted a Googleben és leírhatám mit tudsz vele csinálni, de az az érzésem nem lenne értelme, mert csak gyerek vagy és az ötlet sem olyan jó és kidolgozott mint ahogy hiszed.

És Youtubeon így elsőre még nagy szerencsével sem tudnál jelentős összeget gyűjteni.

2019. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!