Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi a fenét csináljunk a...

Most mi a fenét csináljunk a házzal, nagyon nagy h. eséget csináltam!?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal kocsikáztunk a budai hegyekben és egyszer csak megpillantottunk egy érdekes dolgot az egyik fán.

Olyan szürke színű szép kis "bigyók" lógtak rajra. kb teniszlabda méretűtől nagy focilabda méretűig voltak.

Úgy néztek ki mint a karácsonyi díszek mármint olyan aranyosak voltak, mondtam a pasikámnak hogy vigyünk haza néhányat.

Fogtuk bepakoltuk, itthon meg kiraktuk a polcra dísznek a nappaliba.

Reggel furcsa hangra ébredtünk. ilyen fura zümmőgő hangra.

kinyitottuk a hálószoba ablakát hogy kimenjünk de be is vágtuk mert mint kiderült, a cuki bigyók valójában DARÁZSFÉSZKEK és az itteni nagy melegbe bent a meggémberedett darazsak életre keltek és kirepültek!!! Vagy száz darázs de még sztem annál is több a lakásban randalírozik!

wcre menet meg a hűtőbe amikor a kaját kivettük megcsipkedtek.


mit csináljunk? hogy pateroljuk ki őket? segítsetek! a tűzoltók kijönnek vagy darázsirtók ilyet vállalnak?



19/L, budán lakom. sajnos ráfáztam hogy buta fővárosi vagyok


2019. jan. 14. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamuzz máshol.
2019. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kreténpali ***** válasza:

Ez tuti kamu :D legalább szórakoztató.

Készítsetek vagy vásároljatok poharas darázsirtót. ugyan az a márka árul ilyet, ami moly, hangya és csótányirtót is forgalmaz. Füstölés nem játszik, lakást lehűteni talán lassíthatna ilyen esetben.

2019. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nagyon viccesek vagytok :(

anyám este jön haza mondtam neki tiszta ideg, őrjöngött a telóba

még a lámpabúrába, a cipőkbe ágyba mindebhol darázs van.

le fogják szedni a fejünket

2019. jan. 14. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van internet-elérésed, már rég kerestél és hívtál volna valakit. Az, hogy neked van itt időd az oldalon elcsevegni a helyzetről meg kisregényt írni a nagy pánikhelyzetben, mindent feltételez, csak valóságot nem. A fogalmazási mód és a tartalom hitelessége is inog, ahogy ezt mindenki észrevette eddig.
2019. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kiszellőztettünk!!

kihúzta ez a nagy szél a darazsakat. a maradék már gémberedten mozok a padlón igaz hogy van most vagy 2 fok a lakásban.

anyám idegösszeroppanást kapott mikorvmost hazaért.

miér, nem lehet attól még netem hogy darazsak vannak?

2019. jan. 14. 18:03
 6/9 A kérdező kommentje:
már nyugi van . de amúgy az üres "bigyót" odaadtuk a 3 éves unokaöcsémnrk hadd játszon fele (nincs a fészekben semmi már de annyira visított érte hogy kell neki hogy kénytelenek voltunk odaadni)
2019. jan. 14. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne kisfiam, hogyne.
2019. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért erőlködsz ennyire új és új kamu infókat kreálni? Mindenki vágja, hogy egy szava sem igaz, akármilyen clickbait dolgot raksz bele.
2019. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem clickbait. ez megtörtént


most fekszünk le alukálni. egész éjjel együtt volt a család. beszélgettünk.

rájöttünk hogy ez az esemény a családban lévő eltemetett lelki problémáink szimbólumaként történt (darázscsípés mint a szurkálödás analógiája!!!)

Egész éjel beszélgettünk. Kijött minden. Hol sírtunk, hol kacagtunk, hol döglött darazsakat szedegettünk.

Ez a 24 óra örök emlék marad.

Köszönöm Nektek!!!

(kérlek higgyetek mert ez az igaszság!!! Isten látja lelkem!)

2019. jan. 15. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!