Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 hós babával vagyok otthon,...

5 hós babával vagyok otthon, nem kapok gyedet, csak GYES-t. Páromat így elbocsáthatják a munkahelyéről?!

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne bocsáthatnák el?
2019. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelynek semmi köze ahhoz, milyen támogatást kaptok a gyerek után. Vagy mit gondoltál? Ha alacsony az 1 főre jutó jövedelem, 15-20 évig nem rúghatják ki? Ilyen még a mesében sincs.
2019. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elküldhetik.
2019. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint a huzat, a ket dolognak semmi koze nincs egymashoz
2019. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, ha 3gyerek lenne, családok védelme címszó alatt (3 v több gyerek esetén) ez esetben nem rúghatnák ki. Ezért kérdeztem, de akkor ez egy gyereknél nem él. Köszi azért.
2019. jan. 15. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor addig örülj, amíg három nincs, mert ha tényleg van ilyen törvény, onnantól felvenni se fogják. Majd ha az állam szíveskedik nem áttolni az emberekről való gondoskodást a munkaadó nyakára (akitől azért továbbra is beszedi az emberek fizetésének a felét), akkor lesz jobb a munkásnak és a munkaadónak is.
2019. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!