Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihagytam a balett és tánc...

Csaladipotlek kérdése:

Kihagytam a balett és tánc vizsgát. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
A mi iskolánkban rendesen tanulunk minden tantárgyban. De lehet balettozni ezek mellett. Elég jó híre van az iskolánknak Bpn. Kihagytam a ballett és moderntánc vizsgámat. Egy csoportban vagyok és a csoport mindig együtt vizsgázik. Viszont egesz nap influenzával, 39 fokos lázzal feküdtem, nem tudtam bemenni. Ráadásul a feladatokat sem tudom a vizsgára. Most viszont állítólag egyes egyedül kell vizsgáznom és majd meg halok a félelemtől... Szerintetek levizsgáztatnak? Szerintem igen mert muszáj jegyet adnijuk vagy nem tudom help me
2019. jan. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem levitsgáztatnak, és igen, valószínűkeg egyedül leszel, vagy ha más is volt betege, akkor vele.

Ne agódj, sok sikert a vizsgádhoz.

2019. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

juj :'D Bakker ha vissza mennék suliba vagy tovább tanulnék ennyi erővel legózásból vizsgáznék..

Komolyra véve szerintem hülyeség, biztos adnak másik esélyt, feltéve ha elhiszik hogy tényleg beteg voltál. Ennyire csak nem szemetek ;)

2019. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a táncművészetin vagy biztos pótoltatják, ha pedig úgy működik, mint a zeneiskola akkor nem hinném. Én is így járok balettra és 1 csoportnak 1x van lehetősége, a hiányzókkal nem foglalkoznak. Bár itt nekünk év végén csak egy bizonyítványt adnak és félévkor nem kapunk jegyet. Hogy jegyet tudj kapni azért vmit biztos kell csinálnod majd. Bár kérdéses, hogy mikor, mert mire kijössz az infulenzából és teljesen kigyógyultál lesz egy kis idő. Lehet nem szórakoznak 1-1 gyerekkel
2019. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!