Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Modellezők/makettezők tudnátok...

Modellezők/makettezők tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Olyan modellt-makettet keresek (autó,motor) amely nem ragasztós módszerrel rakható össze hanem csavaros.Sok apró alkatrészből áll,kidolgozott,minőségi. Köszönöm válaszaitok!

2019. jan. 14. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
GOOGLE A BARÁTOD!!!!!!!!!!!!!!!
2019. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor küldenél linket légyszi? mert én nem találtam
2019. jan. 15. 21:04
 3/8 Scholler válasza:
75%
Kedves első válaszoló, gondolom googlen már kereste, és gondolom SZINTÉN A GOOGLEN KERESZTÜL jutott el erre az oldalra, hogy segítséget kérjen
2019. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem, hogy a Google keresés után tévedt ide, manapság könnyebb itt kérdezni, mint keresni!
2019. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
micsoda negatívság:D
2019. jan. 21. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

XD

amúgy meglett?

2019. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl. Eaglemoss, DeAgostini, Hachette ad ki ilyen maketteket, jelenleg a Dacia 1300, Fiat 126p és a Halálos iramban Dodge Charger R/T sorozat fut. A kiadók oldalán minden információt meg lehet találni, nagyjából az a lényeg, hogy 110-125 lapszámból áll egy sorozat, újság+alkatrészek, csak csavarozni kell. Nagyjából 2,5 év alatt készül el a makett és 300 000 Ft a végösszeg, tehát havonta egy tízes. Én építem mindhármat, nekem nagyon bejött ez a hobbi:)
2020. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ezek 1/8 méretarányú autók, tehát 50-60 centi hosszú, 5-8 kilós monstrumok, rengeteg fém alkatrésszel, kidolgozott belső tér, működő fényszórók, féklámpa, motor-és dudahang, fel-és letekerhető ablakok, stb. Tehát egy az egyben olyanok, mint az igazi.
2020. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!