Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vannak neten "vallásos"...

Hol vannak neten "vallásos" lányok?

Figyelt kérdés
Egyre jobban elkeserít amit a neten látok, korombeliek milyen kérdéseket tesznek ki ide is, sorra csalódok az emberekbe és a korombeliek trendje is meg hülyeségei az élettől is elveszik azt a kis maradék kedvem ami még maradt (17F) Arra gondoltam mivel az átlag (druván 90%) hülye, buta naiv és csak ágyra megy (fiu is lány is) ezért jobb lenne egy félig hívő lányt keresni, aki nem valami pár hónapos/éves kapcsolatot akar? Talán ott több esély lenne elfogadó, egy netes magamutogató csitrinél értelmesebb lányt találni. De hol..? Nem egy 100%ig szent vagy full ötös tanuló lányt keresek aki még a "szar" szót se meri kimondani vagy ilyesmi, de egyszerűen a korombeliektől szinte undorodok amit művelnek.. 14-18 között hiába keresek (persze egy társkereső már erőltetett, az ilyen fajta ismerekdést kihagyom!) nagyon ritka ha olyannal beszélek aki még nem pasizott már 12 éves korába vagy éppen ne lenne tele az instája meg facebookja pózolós alulöltözött képekkel. Az ilyenek elnyomják az igazi lányokat. Egyet értetek? Van rá esély hogy még ebbe az évbe találok a neten hasonló lányt, vagy hagyjam inkább az egész életem a francba..?

2019. jan. 15. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Miert a neten keresel?... ha te is vallasos vagy, menj olyan kozossegbe szemelyesen. Van olyan ismerosom , aki ott talalt part es mar hazasok is :) ( persze ok nem 17 evesek mar)
2019. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

"Arra gondoltam mivel az átlag (druván 90%) hülye, buta naiv és csak ágyra megy (fiu is lány is) ezért" aki nem ilyen, a való életben, megfelelő közösségben keresgél.

A neten bárki vallhatja magát vallásosnak, még a valóságtól eltérően is.

Ha valaki minden vasárnap végigüli a nagymisét, de csak azért, hogy ott szemelje ki aktuális, egy heti időtartamra szólóan 'párját', az vallásos?

2019. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a net nem a legjobb hely ismerkedésre -a levelezés alatt kialakul egy képzeleti kép (még skypenál is), ami mint előítélet, prekoncepció borítékolhatóan megzavarja az első élő találkozást és csalódást okoz.

[link]

Akit keresel, elbújt, meg kell találnod Őt.

Közösségek, tanfolyamok, könyvtárak, - valahol errefelé. És élőben. Az első pillanat nagyon fontos, azt lehet átemelni az örökkévalóságba. 40 év múlva is annak az ereje kell, hogy életben tartsa a kapcsolatot.

2019. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért neten? mert visszahúzódó vagyok, évek óta annyi az emberei kapcsolatom mint ahogy mi most itt beszélünk, egyrészt nem is tudnék élőbe ismerkedni (nem is olyan lányt keresek aki folyton sok ember közt lóg) másrészt pedig ahogy mondtam nem egy 100% osan vallásos lányt keresnék, csak aki legalább annyira okosan gondolkodik. Egy vallásos lány például 14 évesen még nem volt együtt egy nála 10 évvel idősebb csáwóval akivel már lefeküdt. Olyan lány nekem sehol nem kéne :)

Remélem átjött a lényeg

2019. jan. 15. 14:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy 1 hét és 18 vagyok, még barátaim se voltak elmondani nem tudom mennyire elkésettnek érzem az egészet.. Hiába keresek 14-18 közötti lányt, ha a legtöbb már 12 évesen köpedelem perverz...
2019. jan. 15. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Elmondjam h hangzik kivulrol az irasod?

„ nyünyü nÜnyü nyünyüüüüüü nem akar velem osszejonni senki, ezert minden lany egy kva, nyünYüüüü nyüüüüüü“

2019. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem? :D Te hülye vagy öcsém.. Sose próbálkoztam, sőt jópár éve még srácokkal se beszéltem személyesen nem hogy lányokkal. Én a neten róbálkozok, mert itt találni visszahúzódó lányokat, csak tudod a tiniribi tipus meg nekem nem kell. Kapásból 2 lányt tudnék, de nekem nem a tömeglányokra van szükségem. Vehete rinyának, igen elég szar lassan 18 évet magányosan tölteni, hogy mndenki mellett megy valaki és mindenkit szeret valaki, én pedig még mindíg nem találom a nekem való lányt mert otthon ül és nem instára pakolja fel a seggét. Mert a normálisabb lányok el vannak nyomva, mindenhol csak a "menő" kis trendikék vannak. Viszont nekem erre nincs szükségem :) Ezért mondtam hogy más vagyok. Nekem szeretetre és kitartásra van szükségem, nem pedig egy kis dugható hercegnőre.
2019. jan. 15. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
24 éves szűz lány vagyok
2020. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szuzesseg onmagaban nem ereny szerintem. Semmivel sem biztos h jobb egy 24 eves szuz, mint egy 16-17 aki nem az.
2020. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!