Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában sűrűn vannak...

Regszy kérdése:

Mostanában sűrűn vannak apokaliptikus álmaim. Mit jelenthet? Fontos, hogy kik vannak velem?

Figyelt kérdés
A végén vagy megmenekülünk, vagy elpusztítjuk az ellenfélt. Volt már háborús jellegű, anyahajós, repülős. Teljesen élethűek van bennem egy kis halálfélelem, de tele van akcióval így izgalmas is. Utána egész nap feltudom eleveníteni nagyon megragadnak, és elgondolkoztatnak.

2019. jan. 15. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak azért mert ilyen filmeket nézel vagy ilyen számítógépes játékokat játszol.

Amúgy ha valami kedvezőtlen változás van kilátásban akkor szoktam katonákról meg laktanyákról álmodni.

2019. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úúú, légyszi legközelebb engem is :D

Volt nekem is ilyen cska nem sűrűn. pedig akkor legalább álmomba lenne egy kis életkedvem

2019. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az új Noe!!!!


Építs bárkát! MOST!

2019. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De akkor engem vigyél magaddal pls :C De várj.. Noé megmenekült nem? Akkor eltűnnek a zombik, viszont akkor meg megint nem érdekel a dolog.. :C
2019. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!