Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyökeresen...

Hogyan tudnék gyökeresen változni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves leszek augusztusban. Koromhoz képest igen csak elvagyok maradva a korombeli lányoktól.pl. vásárlás: ha bemegyek a boltba szorongás kap el, leblokkolok és nehezen találok meg bármit. A másik súlyós nagy problémam a közlekedés. Nagyobb városokban nehezen jutok el egyik pontból a másikba. A tömeg láttán szintén leblokkolok és minden bajom lesz. Bénázom elég sokat. Szeretném, ha felnőtt képes ember lenne belőlem. Volt valaki ilyen helyzetben már és ha igen, hogy sikerült átlendülni rajta.

2019. jan. 16. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én pár nap mulva 18 éves vagyok és semmit se értem el :'D Oké hogy lesz meló meg ilyesmi viszont ezekkel én is igy vagyok, nincs senkim és a tömeg is eléggé zavar.. nem tudunk sok mindent tenni, változni (feltéve ha akarunk) magunktól kell sajnos. Mindt ahogy az évek során magamtól szoktám le arról hogy minden második szavam anyázásból jöjjön ki :) Nem kell rákattani a felnőttes dolgokra, érted? Csak legyél meg a talpadon pénzből és addig élvezt a fiatal korod ameddig tudod. Ameddig nem kerülsz hozám hasonló lelki állapotba addig van esélyed teljesn változni, és élvezni is az életet amit kaptál. Sok sikert neked :)
2019. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csatrad ***** válasza:

zavaros az agyad.

a mai fiatlokat nem tanitjak meg, hogy hogyan kezeljek a sok infot amihez hozza tudnak jutni, folleg azzal az energia toltettel amit a mai kajak adnak.

keres egy nyugis helyet es ne gondolj semmire

nyugodtan nezelodhetsz es ugyis eszedbe fog jutni valami, de ne kovesd a gondolatot

ha elkalandoztal azt onnan tudod hogy nem tudod mit nezel, ez rossz ezen kell javitani

a legegyszerubb, ha veszel egy mely levegot amig erzed megdfeszul a melkasod vagy megroppan a bordad

aztan fujd ki amig el nem kezd szurni melkasod

ez tulelesi osztont general es ideiglenesen kipucolja a gondolataidat

az egeszet akkor csinalod jol ha hirtelen azon kapod magad, hogy nem veszel levegot es eroltetetten veszel egy nagyot.

igazabol veszel levegot es vettel, de ures fejjel eszreveszed magadt ea altalaban ez a reakcio, ekkor nem figyeltel amire amugy igen, es eszrevetted amire nem figyeltel.


Ha ez az allpot megvan akkor csinalj amit akarsz. bolt, emberek, valami.

ha esetleg leblokkolsz csak parkolj le valahol es vegezd el a gyakorlatot.

2019. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!