Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek ha egy...

Fiúk! Ti szeretitek ha egy lány ezeket csinalja?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok mint például hogy hagynak titeket játszani gépen vagy estenkent melletek bújnak? Esetleg miket birtok nagyon ha egy lány csinál? Válaszokat előre is köszi ❤️❤️

2019. jan. 16. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sose volt barátnőm, de a 2-t amit leírtál azt egyszerre is imádnám :) Jöhet gamerkedni meg odabújni egész nap 0-24 :') álmodik a nyomor <3
2019. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még valami, amint meglesz a gitárom tanulhat velem a kis képzeletbeli drágaságom :'DD
2019. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Én még azt is szeretem, ha bekapja a rudit.
2019. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, azt gondoltuk hogy az ilyen gyökerek is meg fognak jelenni. Ha te kihasználni és max ágyba vinni akarsz egy lányt az a te bajod, legyél boldog úgy :D Csak a fajtád (lányok is) elnyomják a normális embereket, ezért vagyok én is egyedül mint a kisujjam. Gratula.
2019. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi van 4es senki nem ápolt még le? [link]
2019. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
4es vagyok, képzeld el én még soha nem is beszéltem lánnyal... Ennyire hihetetlen hogy nem akarok kihasználni és megfekektetni senkit, csak egy lányt akarok megtalálni aki nem egy tiniribi és le tudná élni velem az életét? Elhiszem hogy kanos vagy de nem mindenki olyan mint te. Bár jobb lenne ha lányból több normális lenne, akkr most én se lennék ilyen lelki helyzetbe. Nyugodtan viccelődhetsz..
2019. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Te szerencsétlen, hát miért lenne kihasználás az, hogy nemi életet élek a barátnőmmel?
2019. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a kihasználás aki ezekre a dolgokra megy. ha figyeltél volna. De mindegy is, örülj hogy te boldog vagy, örülj hogy van melletted valaki aki szeret és nem vagy egyedül egész életedbe. Csak akkor ne csesztess másokat a neten. Heló.
2019. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Neked komplexusaid vannak, nem csodálom, hoyg senki nem képes elviselni.

Senki nem csesztetett. Megkérdezte a kérdező, mit szeretek még, és én elmondtam.

Ez nem csesztetés, ßaszki, hanem válasz, amin te felhúzod magad. Nevetséges vagy.

2019. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
persze, ha paraszt módon ideírod ezt :D Nem a szexuális témába vagyunk ha nem zavar. Egyébként ha már ennyire érdekel, képzeld én még nem is beszéltem lánnyal, nem is próbálkoztam. A környezetembe és interneten is egyaránt csak ilyen szenny tömegribik vannak, azok pedig meg engem nem érdekelnek :) Remélem megkaptad amit akartál
2019. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!