Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok gyászhírt lehozatni...

Hogy tudok gyászhírt lehozatni a megyei lapban?

Figyelt kérdés
Email-t kell írni a megyei lapnak, hogy írják meg vagy esetleg máshogy működik ez?
2019. jan. 16. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Véletlen se őket kérdezd, ugyan már...
2019. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ilyen helyzetben/ kérdésnél nem kellene lekezelően válaszolnod. Ha böki a szemed a kérdés, és normális választ nem tudsz adni, akkor inkább ne írj semmit. Elég helyre telefonáltam már, hogy úgy érezzem feltehetek itt egy ártatlan kérdést, mert azt hiszem, hogy erre való ez az oldal. Rohadt tapintatlan vagy. Sajnálatot nem várok, nem azért jöttem, de egy normális válasz igazán jól jönne.
2019. jan. 16. 20:52
 3/7 csatrad ***** válasza:
ne mar, nem latod, hogy banki csalst kar megjatszani, igazan tamogathatnad a feltorekvo politikusokat!
2019. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A szerkesztőket kell felhívni és megbeszélni.

Biztosan nem ingyenes.

2019. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Részvétem!


A stílus lehet nem tetsző, de ha nyersen fogalmaz is az első, igaza van. Lépjünk ezen túl.

Viszont jó lenne tudnunk, hol akadt el a próbálkozásod.

Ami logikus az a telefon és a levél (elektronikus, vagy hagyományos).

Azt írod, a telefonálás nem hozott eredményt.

Kiket, miket hívtál, mint mondtál nekik, s mi volt az, ami miatt nem jártál sikerrel?

2019. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bal kezeddel felveszed a telefont, aztán jobb kézzel tárcsázod a lap telefonszámát. Aztán felveszik, köszönsz, majd a következő szöveget mondod a telefonba: (nem a felső részébe, hanem az alsóba)

- Hogy tudok gyászhírt lehozatni Önöknél?

Meghallgatod a választ, megérted, majd eldöntöd, hogy akarod-e.

Nagyon bonyolult?

2019. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csatrad ***** válasza:
az also resze az amibe a kabel megy, tarcsazas azt jelenti hogy szamokat aktivalsz a telefonon
2019. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!