Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebook letiltott, valaki...

A facebook letiltott, valaki help?

Figyelt kérdés

Felhasználási feltételeink bármilyen jellegű megsértése további következményekkel járhat a Facebook alkalmazás- és szolgáltatáscsalád általad történő használatát tekintve, korlátozás nélkül ideértve a felhasználói, adminisztrátori, fejlesztői és üzleti tevékenységeidet is.

Ezt írta és nem vágom pontosan mi ez.. egy hülye kép továbbitása miatt történt, ha valaki tud bármit is akkor komikat várom. Előre is köszi.



2019. jan. 17. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet jelentette valaki az általad megosztott képet. Nem tudom ez hogy működik, ilyen jelentések miatt pár napra szokott tiltani, de utána be tudsz lépni. Egyik ismerősöm politikai véleményét írta ki az üzenőfalra és 1 hetes tiltást kapott.
2019. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem totál ugy mutatja az ismerőseimbek, mintha ez a fb sosem lett volna regisztrálva, nincs ilyen profil, a beszélgetések is törlödtek az emberekkel amit írtam + az instám össze volt kötve a fb-vel és az sem üzemel.
2019. jan. 17. 14:36
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nekem jelenleg ugyanez a problémám, azóta neked megoldódott? Én az alkalmazást sem tudom használni, se Intsagram se facebook se messenger
2019. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ugyan ezt kaptam tegnap,pont a szülinapomon..és elvileg rengeteg ismerősöm is..mi ez?:D ugyan ezt az emailt,csak ugye ezt később vettem észre.Én alapból mikor kidobott messenger stb,kidobta,hogy:"megkell erősítenem a személyazonosságomat" rákatintottam,írta tovább,hogy levan tiltva a facebookom stb stb,lépjek contactba velük,és ott írta,hogy töltsek fel magamról ID-t. Hát elkapott az ideg:D valószínűleg jelenthettek,hogy kamu fb vagyok.Leírtam mindent ami kell magamról,küldtem a személyimet mindkét oldaláról és elküldtem.Majd jött egy automatikus gép üzenet pont akkor ahogy elküldtem,hogy hamarosan jelentkeznek majd ha új információ van stb.Majd egyszercsak észre veszem,hogy úgy van írva a jegy,hogy:Lezárva

Ismételten sík ideg lettem,elküldtem még1x az adatimat,reklamáltam,azóta nyitva van a jegyem..:D Utána vettem észre ezt az emailt.Ja ,és remélem abból nem lesz bajom,hogy Pl 3.nevemet nem használom fb-on,de személyin rajta van... ebbe,ha belekötnek,borzasztó nagy bajt csinálok,mert ezekre nem kötelezhetnek már.Lassan,de szépen beakarják kebelezni az embereket..ebbe nem megyek bele tovább

Ui:Rengeteg ismerősöm kapott most pont ilyesmi bannt:D mindenki új fb-al mászkál

2019. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DarkMetan22 válasza:

Nekem is ez a problém

ám ugyan úgy le lett zárva a tiket, és én is elküldtem, már párszor a személyimet...

2019. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!