Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Emmaae nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek felvszenek a Debreceni Ady Endre Gimnáziumba?

Szovaal oda fent nem akartam kifejteni szoval itt fogom. Az atlagom 4,2 angolbol szin jeles vagyok a szobelin kb 45-50 pontig fogok elerni pontot a felkeszulesem alapjan a matek kb 35 lesz a magyar ha minden jo akkor olyan 40 szerintetek van eselyem bekerulni ha meggyozo leszek a szobelin? Igazabol minden osztalyt beirom de a fo az a kettan nagyon szeretnek oda bekerulni mert nagyon tetszett a nyilt napon a hangulat es mindenki hihetelen jo fej es bolondos volt es nem lattam tul sok sznob embert szoval nekem ez az alom sulim.. Nagyon megköszönnem a valaszokat😅 ja es meg azt tudjatok h tavaj hanyadik helyen volt akit utoljara felvettek kettanra vagy nyekre? Titeket hany ponttal vettek fel? Hany pont volt az utolso akit felvettek? (igazabol ezt mind1ik osztalyra kerdeztem ha esetleg tudjatok)😅

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, Debrecen, Ady Endre, angol

jan. 17. 17:03  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Az atlagom a vitt jegyekbol 4,2 (igen igy visszaolvasva a sziveget nehol nem tul ertelmes szoval amiatt bocsi)

# 1/1Időpont jan. 17. 17:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány pont írásbelivel lehet a Debreceni Ady Endre Gimnáziumba bekerülni?
3.8 vagy 3.9 es átlaggal felvesznek a tóth árpád gimnáziumba vagy mechwartba vagy az ady ba?
A Debreceni Ady Endre Gimnáziumba milyen a kéttan ős szóbeli? Adys diákok írjatok könyörgöm!
Ki megy a Debreceni Ady Endre Gimnáziumba?
Van valaki aki a Debreceni Ady Endre gimnáziumba jelentkezett drámára, és nem oda szeretne menni? Vagy nem azt irta be elsőnek?
Hanyadik lett az ideiglenes felvételi jegyzékben az utolsó ember akit felvettek a Hőgyes Endre gimnáziumba?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!