Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy betegség esetén...

Pajzsmirigy betegség esetén jár hatósági igazolvány, és emelt összegű családi pótlék?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, és Euthyrox-ot szedek. Jár nekem emiatt, valamilyen kedvezmény? Engem ilyenről nem tájékoztatott senki, de úgy tudom van egy ismerősünk akinek jár. Bár nem tudom, hogy alulműködés, és túlműködés esetén is jár-e... Ha jól tudom neki pont az ellenkezője van, mint nekem. Állítólag mindig ínyekciózza magát.


A kérdésem, hogy nekem ezért jár bármi is, vagy sem? És hol tudnám ezt megérdeklődni?


Válaszokat köszönöm.



2019. jan. 18. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Miért járna? Ezen az alapon a magasvérnyomással is és még legalább 100 féle betegséggel lehetne kedvezményt kunyerálni. A gyógyszerből ítélve alacsonyan műlödik ma pajzsmirígyed, vagy kioperálták. Van olyan eset amikor rákbetedség van a háttérben de akkor is általában a leszázalékolással ismerik al a méltányosságot. Ne rám hallgass, érdeklődd meg a kormányhívatal egészségügyi kérdésekkel foglalkozó ablakánál. Viszont ne lepődj meg ha nem juár semmi
2019. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!