Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Pajzsmirigy betegség esetén jár hatósági igazolvány, és emelt összegű családi pótlék?

18/F vagyok, és Euthyrox-ot szedek. Jár nekem emiatt, valamilyen kedvezmény? Engem ilyenről nem tájékoztatott senki, de úgy tudom van egy ismerősünk akinek jár. Bár nem tudom, hogy alulműködés, és túlműködés esetén is jár-e... Ha jól tudom neki pont az ellenkezője van, mint nekem. Állítólag mindig ínyekciózza magát.

A kérdésem, hogy nekem ezért jár bármi is, vagy sem? És hol tudnám ezt megérdeklődni?

Válaszokat köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pajzs, mirigy, termelés, hatóság, igazolvány, család, pótlék, pénz, gyógyszer

jan. 18. 12:23  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem nem. Miért járna? Ezen az alapon a magasvérnyomással is és még legalább 100 féle betegséggel lehetne kedvezményt kunyerálni. A gyógyszerből ítélve alacsonyan műlödik ma pajzsmirígyed, vagy kioperálták. Van olyan eset amikor rákbetedség van a háttérben de akkor is általában a leszázalékolással ismerik al a méltányosságot. Ne rám hallgass, érdeklődd meg a kormányhívatal egészségügyi kérdésekkel foglalkozó ablakánál. Viszont ne lepődj meg ha nem juár semmi

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 28. 14:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A magyar államkincstári hatósági igazolvány 90% os kedvezménye használható repülőutakra?
Ha a MÁK kártya érvényessége lejár hogyan tovább?
Létezik olyan nemzetközi igazolvány, ami azt igazolja, hogy valamilyen betegséged vagy allergiád van?
Hatósági igazolvánnyal az egész ország területén ingyenesen igénybe vehetem a tömegközlekedési eszközöket?
Hogyan igényelhető új MÁK kártya?
Családi pótlék hány éves korig jár? Vele született maradandó betegség kitolhatja a korhatárt? MÁK igazolványt igényelhetek 20 évesen ha asztmás vagyok?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!