Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet tenni valamit, ha...

Lehet tenni valamit, ha gyanús, hogy otthagytam valamit egy buszon?

Figyelt kérdés
Multhéten messzire kellett mennem, és mivel nincs autóm, így buszoztam. Miután a nap végén hazaértem és kipakoltam a zsebeimet feltűnt, hogy hiányzik az elektromos cigim, viszont mivel főként csak kimozduláskor használom, ezért nem hiányzott, gondoltam biztos a táskába raktam vagy valahová. Tegnap viszont kimozdultam és mindenhol átkutattam, de sehol sem találni. Családtagjaim sem látták egy hete. És egyébként múlt héten egyszer amikor leszálltam egy buszról, akkor otthagytam a telefonom, de szerencsére észrevettem és vissza tudtam menni érte, mivel valaki jegyet vett. Lehetséges, hogy a cigim is ott maradt, de az nem tűnt fel. Bár elég valószínűtlen, hogy elővettem volna egy buszon, ahol nem lehet használni, de mást nem tudok kitalálni, hogy vesztettem el. Bent volt a szűk farmerzsebemben. Meg lehet valahogy érdeklődni, hogy nem-e találtak egy elektromos cigit egy buszon?
2019. jan. 18. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Buszvégállomáson tudod megérdeklődni, ha leadták, illetve a sofőr megtalálta akkor leadta ott.
2019. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!