Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postával ilyen esetben lehet...

Postával ilyen esetben lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

január 10.-én feladtam postán maradó levélként egy csomagot, amit a vevő azóta sem kapott meg. Ő napi szinten jár a postára, és én is voktam már bent kétszer, neki is és nekem is azt mondták hogy csak annyit látnak, hogy fel lett adva 10.-én.

Avizinylatrol fotót küldtem a vevőnek, de már lassan én kezdek rosszul kijonni ebből az egészből. Ezért érdekelne hogy tudunk e valamit kezdeni, mert így még sosem jártam, volt hogy jött vissza csomag mert megserult, de ez nem jött vissza és ő sem kapta még meg pedig 3 nap alatt mindenki meg szokta kapni



2019. jan. 18. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menjél be egy nagyobb postára a feladóvevénnyel és nézzék meg a csomag sorsát az IPH-ban. Ha csak a felvételt látják akkor tudakozvány.
2019. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglett ?
2019. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!