Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rejtsem el a piát...

Hogyan rejtsem el a piát tanárok elől?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyünk majd ilyen téli osztálykirándulás szerüségre(2 napos) es tavaj már átkutatták a táskákat szóval most óvatosabbak kell lenni.Sima üvegbe nemszertnem rakni mert simán beleszagol az ofő.valami tipp?

2019. jan. 19. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény tanárok..
2019. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly* ha ezt se tudod megoldani egyedül akkor inkább ne igyál.
2019. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
hát vegyetek piát ott
2019. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anál nyílásban. Azt nem nézik meg.
2019. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tedd a táskájába.
2019. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk is az ment, hogy megvették helybe és olcsóbban.

Esetleg ilyen maszek megoldások, kilós kenyér belét kiszeditek és bele raktok egy üveget. Tusfürdős flakkonba (jól kimosva). Rejtett zsebbe pálinkás flaska. Alufóliába becsomagolva 2 kenyér között egy flaska "szendvics". Zokniba begyűrve egy flaska vádlinál, ugyan ez intim tájékon. Alapból bekavart piát viszel és pl kulacsba vagy valamibe, mivel ha megnézi a sima üveget láthatja, hogy fel volt bontva. Lehet kapni ilyen karkötőt, nyakláncot és egyéb termékeket is amik üregesek és folyadék tárolására szolgálnak.

Rengeteg módja van, de a legtutibb az ha helybe veszed. Én kolis voltam, ha már kicsit is mosolyogtam a boltból visszafele akkor a tanár bontotta az innivalóm és az se érdekelte, ha bontatlan volt, meg szagolta és ha úgy volt töltött magának egy kicsit pohárba, mert nem hitte el, hogy nincs benne semmi :D de annyira el volt a kólával, hogy nincs e benne bor, hogy fel se tünt neki, hogy 2 üveg pia volt a felsőmbe dugva :D

2019. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökerek lesznek az ilyen szerencsétlenekből.. pedig tuti korombeli..
2019. jan. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! 61 éves múltam. Mi is eldugtuk a piát a hatvanas-hetvenes években. És az elődeink is.
2019. jan. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!