Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én küldök valakinek valamit...

Ha én küldök valakinek valamit postán amivel ő utánvételes fizetéssel fizet akkor csak a címet kell megadni vagy a neve is kell? A másik kédés hogy én hogy fogom megkapni azt a pénzt amivel ő utánvétellel fizetett?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 21:47
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
48%
Most csináltam én is ilyet először nemrég. Szóval utánvéttel feladod. Megcímzed a csomagot természetesen pontos címmel és névvel. Majd a postán jelzed hot utánvéttel kéred. Kérni fogják hogy add meg az értéket. Aztán feladod a csomagot. Kapsz róla bizonyéatot. Majd várod a pénzt. A postás bedob egy értesítőt hogy küldeményed érkezett. Azzal besétálsz a postára és felmarod a pénzt. A röhely az egészben hogy a csomag másnapra ott van. A pénz meg több mint egy hét mire ideért.
2019. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván kell a címzett neve is. Adhatsz neki értéket, akkor azt az az összeget, kapod vissza. Ha a postaköltséget is a címzett fizeti, azt is hozzá lehet csapni, csak szólni kell a kezelőnek, bár általában megkérdezik.

A pénzt kaphatod címhelyre is, vagy számlaszámra. Számlaszámon pár napon belül rajta van az összeg, ha címre kéred, valóban robb idő.

2019. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!