Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan azon álmodozom hogy miért nem Dinnyebogárnak születtem?

Figyelt kérdés

Ugyan szezonális életük lehet (efész évben begubózva vegetálnak a földben) de ha görögdinnye szezon van a világon nekik lehet a legjobb.

Imádom a dinnyét.

Olyan jó lehet nekik hogy fogják magukat, belefúrják magukat és eszik és eszik egész nap a lédús édes gyümit. Ezzel ugyan nekünk nem tesznek jót de legalább nekik jó , és olyan cukin néznek ki.

És ez nekem jó.

Ráadásul természetes ellenségeik nincsenek.

Dinnyebogárnak akarok lenni!!


2019. jan. 20. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Èn meg kutyus,akit szeretnek!

Ès egèsznap mòkázhatok :)

2019. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Szerintem írj róluk mesét. De komolyan. :)

2019. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nünüke kalandjai.

Ilyen cím lehet jó lenne. Mese gyerekeknek

2019. jan. 21. 06:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugye? Tudtam, hogy tetszeni fog. Már amit fent írtál az is olyan meseszerű. :)
2019. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az alapsztori az lehetne hogy egy afrikai vándorrovar vélelenül betévedt hozzánk (a neve: Cece) egy forgószél idefújta.

Mikor Nünüke kimászott a dinnyéből meglátta Cecét és elcsodálkozott hogy mijáratban egy ilyen lény errefelé, hiszen nem helyi.

Ösdzebarátkoztak. Nünüke elcsodálkozott azon hogy van olyan ország ahol mindig nyár van.

- Hát ez elképesztő! Ott akarok élni az örök dinnyemezők birodalmában!

- Nem akarod te azt! Míg átjusz a sárga pokolóceánon, belepusztulsz! Ráadásul olyan lények lakják azt a tájat amihez képest ez az ország semmi!

2019. jan. 21. 20:36
 6/7 A kérdező kommentje:
:) belejöttem
2019. jan. 21. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó kezdet. Folytasd. :)
2019. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!