Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 èvesként már ne is álmodjak...

20 èvesként már ne is álmodjak ezekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megszeretnék tanulni gitározni és énekelni, utóbbira ne úgy gondoljatok hogy nagyon jól szeretnék énekelni hanem csak hogy úgy ahogy tisztán, normális hanggal eltudjak énekelni szinte bármit. Szerintetek mennyi esélyem van ezekre? Ha felveszem a kapcsolatot egy ének/gitár tanárral "elküldene"?

2019. jan. 20. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mennyire vagy tehetséges. Ha tehetséges vagy, 20 évesen is meg tudod tanulni ezeket, ha nem vagy tehetséges, akkor nem.
2019. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Amit szeretsz, és boldoggá tesz, azt sosem késő elkezdeni. Ének/gitár tanár sem hinném, hogy elküldene, csak a korod miatt. Volt már itt hasonló kérdés, és arra valaki azt írta, hogy ő 40 évesen kezdte az ének/gitáros pályafutását.

2019. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:) Én fél éve kezdtem el énekelni. Mindennap énekelek. És rengeteget fejlődtem. Elmentem ének tanárhoz és érzem, hogy nagyon sokat segített.

Ha szeretnéd segítek szívesen, vagyis továbbadom a tanácsokat. :)


20L

2019. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!