Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos lehettem neki? Miért...

Fontos lehettem neki? Miért dob el magától ilyen könnyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel mindennap nagyon sokat beszélgettünk fontos lett nekem ,megszerettem és én is neki meg ő is megszeretett.

És hát elkezdtem többet érezni iránta mint barátság és ezt elmondtam neki. Bevalotta ,hogy ő is többet érez irántam.

De nem lehetünk együtt ennek megvannak az okai is.

Állandóan féltékenykedett megmondta nem szeretné ,ha egy fiú elvenne tőle engem.

Annyit beszélgettünk mindennap ,hogy kifogytunk a témából.

ma 1 hete megírta azt szeretné ,ha többet nem beszélnénk mert már nagyon időnk sincs beszélni egymással/se találkozni meg kifogytunk teljesen a témából.

Azt írta csak akkor fogunk beszélni ,ha van valami próblémám szívesen meghallgat és szeretne segíteni.

Ezt nem akarom/akartam elfogadni mert nagyon fontos nekem ezt megirtam neki és azt írta ne nehezítsem meg ezt az egész dolgot😔

Egyáltalán fontos lehettem neki?😔hogy csak igy egyszerűen eldob magától?

(Antiszoc fiú az ő elmondása szerint)



#barát #eldobás #Fontos nekem ő
2019. jan. 20. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már közös témátok sincs, akkor ennek a kapcsolatnak annyi...

És ez mindkettőtökön múlott, nem egyedül rajta.

2019. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lenne miről beszélnünk de utána ha azokat mind megbeszéltük nincs miről beszélnünk 🤷🏼‍♀️Kicsit hülyén irtam le
2019. jan. 20. 13:44
 3/3 csatrad ***** válasza:

Nagyon egyertelmu.

Testi kapcsolat lenne a kovetkezo lepes.

Mivel ez nem lehet, ezert barmi ido amit rad fecserelne teljesen felesleges lenne, mert nem vezetne sehova.

Ezert irta, hogy nincs ido.

Nalam is volt egy csaj aki fel evente kb ramirt valami tok random temaval es barmit irtam vissza semmi hatasa nem volt.

Fogtam azt lebanoltam a pi be, mert meg az az 5 perc fel evente is pazarlas ra.

2019. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!