Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok az Odaáthoz hasonló...

Tudnátok az Odaáthoz hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés

Igaz nagyon sok ilyen kérdés van és végig is néztem őket de egyikhez se írtak olyat ami tényleg jó lenne vagy hasonlítana. Olyat keresek ami tényleg olyan témájú mint az Odaát.(légyszi ne írjátok hogy még egy olyan nincs ezt én is tudom)és persze az is előny ha jó pasik vannak benne.

Úgyhogy ha vannak ilyen sorozataitok akkor várom őket



2019. jan. 20. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy érted: démonos, angyalos, szörnyvadászos? Olyan valóban nincs tudtommal. Nekem is a kedvenc sorozatom a Supernatural, de HASONLÓ sorozatról írtál, olyanok pedig lettek ajánlva.

Angyalos pl. a The Messengers mini sorozat.

Démonos a Lucifer sorozat.

Misztikus a sajnos be nem fejezett Tru Calling mini series, ahol a főszereplő nőtől (Tru) friss halottak kérnek segítséget, amire a napja 24 órával előbbről újra indul. később pedig lesz egy olyan, aki a halálnak, vagyis Tru ellen dolgozik.

Ezeket tudom ajánlani, ha megfelelnek, így hirtelen.

Még a Grimm-et mondják hasonlónak.

2019. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Talán a Midnight Texas. Nem pont olyan, de természetfeletti sorozat ez is, talán tetszik majd.
2019. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Grimmet ajánlom. Mindkettő nagy kedvenc
2019. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Londoni rémtörténetek
2019. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát a Witcher-rel (magyarul Vaják).
2020. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!