Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Min múlik hogy milyen kulcssza...

Min múlik hogy milyen kulcsszavak lesznek "tiltottak" az oldalon?

Figyelt kérdés

Ugye van a kék kulcsszó ami engedélyezett, van a szürke amit még nem ellenőriztek (aztán volt már nekem ami bekékült egy idő múlva, van ami szürke maradt), de van olyan is hogy megadok egy kulcsszót és a rendszer automatikusan törli. Ez min múlik?

Nyilván vannak egyértelmű esetek (trágárságok, helyesírási hibás szavak stb. amik nem is baj hogy nem kattinthatóak), én arra gondolok mikor a legtöbb dologból lehet kulcsszó, de van néhány amiből nem, pedig teljesen ártatlan és más hasonló kategóriás kulcsszavak pedig elfogadottak.

Donald Trumpot például még el tudom képzelni miért tiltott (bár tegyük hozzá hogy Barack Obama vagy akár pl. Orbán Viktor meg kattintható), de vannak amiket nem tudok hova tenni. Gyakran járok a filmes topikban, jó pár kérdést is feltettem már, és elég érdekes anomáliákat találtam: a Marvel szereplők közül pl. tiltott kulcsszónak lett minősítve Gamora, míg pl. Groot kattintható (mindketten a Galaxis őrzői főszereplői - a harmadik főszereplő, Peter Quill meg szürke). Vagy ott az új főgonosz, Thanos: ha helyesen írod le a nevét akkor eltűnik a kulcsszavak közül, de ha így írod le: Thanosz, akkor látszik és kék tehát elfogadott.

Min múlik hogy valamilyen kulcsszó tiltólistás lesz? Pl. a filmes esetekben mi lehetett az oka hogy az említett szereplők nevét tiltották?



2019. jan. 21. 16:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!